Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
Bir espri yapacaktım da neyse.

Dedim ya yenisini yazsınlar diye. Bak Don Kişot, Robinson Cruseo 400-500 yıl önce yazılmış biri çıkıp bunlar niye kadın değil dese söverim. Ki kadınlar genel olarak zencinlerden daha fazla ayrımcılığa uğramış tarih boyunca.

Robinson da ırkçı bir kitap. Kölelik aklanıyor. Kadın olarak uyarlansa fena olmaz. Tilda abla baya iyi oynar

Bir espri yapacaktım da neyse.

Dedim ya yenisini yazsınlar diye. Bak Don Kişot, Robinson Cruseo 400-500 yıl önce yazılmış biri çıkıp bunlar niye kadın değil dese söverim. Ki kadınlar genel olarak zencinlerden daha fazla ayrımcılığa uğramış tarih boyunca.
Neden kadın değil sorusunun cevabı belli zaten, önemli olan hatayı devam ettirmemek.

Dedem öyle değil :(

Adil olmayan ne ? ben gerçekten anlamıyorum yani adil olmayan ne ? Üretimi yapan kişinin ürettiği dünyaya dokunulmasın olduğu gibi kalsın değişmesin demek adil değil anladığım kadarıyla.
Geçmişe ait kültürel üretimlerin yalnızca beyazlardan çıkmış olması bir adaletsizliğin sonucu. Ürettiği dünyaya dokunulmuyor ki, o fikri mülk üzerinden yeni bir proje yapılıyor.

@Solid Snake Demek istediğini anladım ama hayranların tek derdi orijinal bütünlüğün korunması bence. Yoksa elbette insanların oyunculuk kariyeri ile, ten rengi ile kimsenin bir alıp veremediği olduğunu zannetmiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık