Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
-Öldüler, değil mi? Arondir, arkadaşlarım, annem, herkes
+Bilinmeyen zihni kahreder, varsayımlarda bulunma

-Yakınlarından birini kaybettin mi?
+Ağabeyimi, kocamı...
+falan falan oldu onu bir daha görmedim.

7. bölümü şimdi izledim. Fellowship of the hobbit, bomboş iyilik kasan gereksizler saçma sapan işler ya galadriel kalkıp niye ormana gidiyosun 100 tane insan var orada niye uzaklaşıyorsun onu geçtim meteor man 7 bölümdür ıgh mıghk başka bir şey yok amma uzattılar. Gerçekten çok yazık ya sinir krizi geçirdim bu bölümü izlerken.

bu arada halbrand teorisi biraz daha yakın gelmeye başladı. Bİr anda kendi başına bulunuyor yaralı bir şekilde, elf ilacı lazım, lindona gidiyor ve celebrimbor lindonda biraz ısınmaya başladı gibi o teori

7. Bölümü izledim sevmediğim tek bölüm oldu çünkü 8. bölüm ile ilk sezon bitiyor ve en azından bu bölüm de bazı şeylerin açıklanması lazımdı diğer bölümlere göre çok boş çıktı ama seri güzel. Şimdi burada lotr film ve kitap hayranları var aynı kıvam da diziyi bekliyorlar ama bu dizi 5 sezon olucak ve bazı hakları var direkt olarak tüm serinin kitapların vs hakkı ellerin de değil lotr serisi belli yüzük var yok etmeye götür aragorn var kral yap eğer geniş açılı bir dizi olsaydı lotr o da aynı rings of power gibi olurdu çünkü 5 sezona yayarak anlatılması gereken bir dizi öyle kolay kolay işlenmez insanlar istiyor ki filmler gibi olsun her bölüm ama imkansız kardeşim imkansız zaten elde ki haklar belli. Bence dizi 10 üzerinden 7 bakalım 2. sezon ve sonrası ne olacak asıl muhabbet sauron ortaya çıktıktan sonra başlayacaktır.

7. Bölümü izledim sevmediğim tek bölüm oldu çünkü 8. bölüm ile ilk sezon bitiyor ve en azından bu bölüm de bazı şeylerin açıklanması lazımdı diğer bölümlere göre çok boş çıktı ama seri güzel. Şimdi burada lotr film ve kitap hayranları var aynı kıvam da diziyi bekliyorlar ama bu dizi 5 sezon olucak ve bazı hakları var direkt olarak tüm serinin kitapların vs hakkı ellerin de değil lotr serisi belli yüzük var yok etmeye götür aragorn var kral yap eğer geniş açılı bir dizi olsaydı lotr o da aynı rings of power gibi olurdu çünkü 5 sezona yayarak anlatılması gereken bir dizi öyle kolay kolay işlenmez insanlar istiyor ki filmler gibi olsun her bölüm ama imkansız kardeşim imkansız zaten elde ki haklar belli. Bence dizi 10 üzerinden 7 bakalım 2. sezon ve sonrası ne olacak asıl muhabbet sauron ortaya çıktıktan sonra başlayacaktır.

Senaryodaki mantık hataları da alınamayan haklara dahil mi? Artık insanlar zenci elf, Galadriel vs. eleştirilerini geçtiler. 3. bölümden sonra yapılan eleştiriler senaryonun işleyişi üzerine.

Ayrıca, sen dizini dünyaya tanıtırken LOTR dizisi çekiyoruz diye tanıtıp ''ama haklar çok kısa bir yeri kapsıyor, o yüzden karakter ve mekan isimleri dışında her şeyi farklı yapacağız'' dersen insanlar doğal olarak 1 puanı verirler. Bunun adı sahtekarlıktır. Bimin peynir satarken migros ambalajı kullanması gibi bir şey bu.

Ekim 2024'te geliyormuş yeni sezon. İnsanlık olarak iyi kurtulduk. @ch3rlo

Diziden aklımdan kalan tek şey, Galadriel'in kılıca basıp zıplamasıydı. Başka akılda kalıcı sahnesi yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık