Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
Bazen görürsün ya zengin birini ama parayla yaptıklarını görünce zenginlik kimlerin elinin altında heba oluyor dersin. Diziyi izlerken hissedilen tam olarak bu. Demem o ki yazık la bu bütçelere.

Forumda da Tolkien'e kötü yazar diyen var. Hahaha. Zekasına laf ediyorlardı.
abi oyle diyene sey diyeceksin. belirli anlam butunlugu saglayan ve imla hatasi yapmadigin 2 sayfa yazi yaz. yazamaz :d

@kekomencer
hocam sizin dediginizi kabul edelim. toplum boyle,hayat acimasiz. ya adamlar 2 gun once seni(ayagi kirik hobbit) bu kurallar yuzunden arkaya itti. adam diyorki biz birbirimize sahibiz hallederiz elbet :d abi en son bunu demesi gereken karakter bunu diyor ya :d ayiptir gunahtir ya

Dizi kaynağı Lotr ama dizinin kendisi ve karakterleri lotr'da anlatıldığı gibi değil. Kitaba bağlı kalınmayan bir diziyi, kitap üzerinden değerlendirmek boşuna. Bu yüzden diziyi kendi kurgusu üzerinden izle, keyif al.

Ayrıca not düşeyim, ben lotr geek'i değilim, gördüğüm ve çok az olan bir bilgim üzere bunu söylüyorum.
Konu zaten tamamiyle tek amaçları kendi aralarında dalga geçmek alaya almak aynı şeyleri milyonuncu kez tekrar ve tekrar söylendiği bir konuya döndü.Kendi adıma tek amacı toksiklik olanları tek tek blokladım.En azından konuya girdiğimde bu sinir bozucu yorumları görmekten bir nebze kurtuldum.Bunun detaylarına inmeyeceğim çünkü ilk bölüm itibariyle birçok kez detaylıca açıkladım ve açıklandı.Ekşisözlük konusuda burasından farkı yok.Bu kitle sabahın köründe diziyi ilk izleyenlerden olup hemen konuya sinir bozucu yorumları atmak için hızlıca koşuyorlar.Diziyi sevenlerde bile bu azim yok.Bu kitle dizi bitince en üzülecek olan taraf olacak.

Konu zaten tamamiyle tek amaçları kendi aralarında dalga geçmek alaya almak aynı şeyleri milyonuncu kez tekrar ve tekrar söylendiği bir konuya döndü.Kendi adıma tek amacı toksiklik olanları tek tek blokladım.En azından konuya girdiğimde bu sinir bozucu yorumları görmekten bir nebze kurtuldum.Bunun detaylarına inmeyeceğim çünkü ilk bölüm itibariyle birçok kez detaylıca açıkladım ve açıklandı.Ekşisözlük konusuda burasından farkı yok.Bu kitle sabahın köründe diziyi ilk izleyenlerden olup hemen konuya sinir bozucu yorumları atmak için hızlıca koşuyorlar.Diziyi sevenlerde bile bu azim yok.Bu kitle dizi bitince en üzülecek olan taraf olacak.
Bence yanılıyorsun, ben çok yakın arkadaşlarıma sordum, sadece filmleri izleyen yüzüklerin efendisi ve hobit izlemiş işte az çok orta dünya bilen kişilere, genel olarak dizide sıkıntı var. En çok hayran olan kitle en çok gömmesi bence çok normal.

Bunu en güzel Op animesi üzerinden giderim, animeyi en çok gömen kişiler mangaya çok hakim olan insanlar. Şimdi o insanlara bin küsür bölüm manga okumuş kişilere ya işte eleştiriyorlar demek ne kadar doğru.

Zaman Çarkı ve bu dizi beni bir konuda çok iyi aydınlattı.İnsanlar resmen vasata alışmış ve daha kaliteli bir eseri istemek bu kişilere göre günah gibi bir şey.Önümüze ne konuluyorsa onu izlememiz gerektiğini söylüyorlar hiç eleştirmeden. Karakter gelişiminin zerresi yok,diyaloglar ortaokul seviyesi,millete ordu diye 200 tane adam gösteriliyor ve bu adamların çoğu aynı kişi bilgisayar ile çoğaltmışlar adamları.Zaten eserin yazarını geri kafalı ve ırkçı biri olarak gördükleri için kendi hikayelerini yazıyorlar.Yazdıkları hikayede saçma sapan bir şey.Yani ortada böyle rezalet bir iş varken hala eleştiren insanlar suçlanıyor.Umarım şu salak dönem bir gün geçer ve insanlar kaliteli bir eser izlemeyi hakettiklerini anlarlar.

Bence yanılıyorsun, ben çok yakın arkadaşlarıma sordum, sadece filmleri izleyen yüzüklerin efendisi ve hobit izlemiş işte az çok orta dünya bilen kişilere, genel olarak dizide sıkıntı var. En çok hayran olan kitle en çok gömmesi bence çok normal.

Bunu en güzel Op animesi üzerinden giderim, animeyi en çok gömen kişiler mangaya çok hakim olan insanlar. Şimdi o insanlara bin küsür bölüm manga okumuş kişilere ya işte eleştiriyorlar demek ne kadar doğru.
Zaten ben eleştirenlere hiçbir zaman laf etmedim.Bahsettiğim ısrarla yukarda anlattıklarımı yapmaktan zevk alan toksik kitle.Amaçları başka.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık