Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
Arkada bırakmaktan ne anladığınla alakalı bir durum. Hala sürünün içindeler. Sadece en yavaşlar en arkaya. Savaşamayan gruplar için tercih edilebilecek bir hayatta kalma yöntemi.
hocam.... meteor adam olmasa geride kalacaklar zaten ne mantıgı, adamın ayağı kırıldı. buna geride bırakma denir :D bu adamlar tekil olarak düzene uymayan insanları dışlıyorlar. hatta iyi bile değiller :D
yav bide hani sauron barad duru yapana kadar kimse oraya yerlestigini bilmiyor. o kadar yaz uğraş didin :D elin salak yazarı tolkieni beğenmesin eğsin büksün böyle bi şey ortaya çıkarsın :D

"Savaşamayan gruplar için tercih edilebilecek bir hayatta kalma yöntemi."
Buradan o anlam çıkıyorsa vah ki ne vah :d
Hayatta kalma yontemine bak ayagi kirik adam tek basına ceksin diye en sona birakmak ayrıca savaşamayan grup var ise icinde savaşabilen bir grup da var olmuş oluyor hangi hobbit nerede savaşmış 1.domates taarruzuna mı katılmış bunlar dogru soyle lan kel bezos tan para mı alıyosun da savunuyorsun bu rezaleti :d

hocam.... meteor adam olmasa geride kalacaklar zaten ne mantıgı, adamın ayağı kırıldı. buna geride bırakma denir :D bu adamlar tekil olarak düzene uymayan insanları dışlıyorlar. hatta iyi bile değiller :D
yav bide hani sauron barad duru yapana kadar kimse oraya yerlestigini bilmiyor. o kadar yaz uğraş didin :D elin salak yazarı tolkieni beğenmesin eğsin büksün böyle bi şey ortaya çıkarsın :D

Forumda da Tolkien'e kötü yazar diyen var. Hahaha. Zekasına laf ediyorlardı.

O evrende hayatta kalmanın bir yolu da bu demek ki:d ilk kez yaptıkları bir şey değilmiş o arkaya iteleme işi.
Tolkien kısmına girmeyeceğim, tekrar sudan sebeplerle banlanmak istemiyorum:d
Hayatta kalma yontemine bak ayagi kirik adam tek basına ceksin diye en sona birakmak ayrıca savaşamayan grup var ise icinde savaşabilen bir grup da var olmuş oluyor hangi hobbit nerede savaşmış 1.domates taarruzuna mı katılmış bunlar dogru soyle lan kel bezos tan para mı alıyosun da savunuyorsun bu rezaleti :d
Zayıfı en arkada bırakmak bir savunma sistemidir. Sürüyü, topluluğu korur.
Savaşabilen grublara örnek; ELFLER, İNSANLAR, ORKLAR..
hobbitler kendi başına bir grup ve diziden gördüğümüz kadarıyla savaşçı bir topluluk/grup değiller
:hhh: :hhh:

O evrende hayatta kalmanın bir yolu da bu demek ki:d ilk kez yaptıkları bir şey değilmiş o arkaya iteleme işi.
Tolkien kısmına girmeyeceğim, tekrar sudan sebeplerle banlanmak istemiyorum:d

Zayıfı en arkada bırakmak bir savunma sistemidir. Sürüyü, topluluğu korur.
Savaşabilen grublara örnek; ELFLER, İNSANLAR, ORKLAR..
hobbitler kendi başına bir grup ve diziden gördüğümüz kadarıyla savaşçı bir topluluk/grup değiller
:hhh: :hhh:
Sen ne anlatıyosun olm hobbitler savasçı degiller diyorum ben de zaten nsbsbs

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık