Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
Cüce kadın ön planda, bekar anne ön planda niye bilmiyorum köylülerin başka lideri yok. Hobitlerde kadın ön planda, meteor adamın peşinde kadınlar var. Galadriel zaten baş rol, kraliçe desen ön planda, amazon savaşçılarının dizisini çeksen bu kadar kadın karakter izlemeyiz.

Tamam Halbrand gidiyor işte orada elflerle yakinlasacak oda belli oldu.Halbrand teorisi tuttu diyebiliriz bariz oraya evrildi olay.Meteor adamın peşinde tekinsiz tipler var o kısım sırf kafa karistirmak için onlar gidip bu karakteri Sauron a evriltecek falan diye düşündurtmek için ama yemezler.Halbrant demir dövüyor,elf damarına Galadriel gibi ağır bir topla girdi şimdi tedavi ayağına diğer ağır topları da tanıyacak sonra olay yüzüklerin dövülmesi ne evriltecek işte.Meteor adam ölü ağacı bir Fatiha okuyup diriltince onun da kim olduğu kafamda netleşti artık o eline tutuşturulan kagittaki sembolü ilerde bolca görüyoruz zaten büyücülük desen var ,ilerleyen yıllarda biraz da bilgelik olur okumayı gezmeyi araştırmayı sevecek zaten al sana gri büyücü.Dizinin ilk sezonu çok kısa zaten 8 bölüm bir de olaylar çok yavaş ilerliyor hele birde iki sene sonra ikinci sezon olunca olayları ya bir anda hızlandıracaklar yada dizi 10 sezon sürecek.Çunku Sauronla yapılacak büyük savaşa şuan çok ama çok uzun zaman var.

Bu Eminemler Uzun Adam'ın yaptığı şeyleri nötrleme peşinde falanlar mı acep. Elmaları yok etmek için yakmışlar gibi gelmişti izlerken çünkü.

Şey ne alaka cücelerin bulduğu şu Elfler için önemli olan kristal diyeyim, orada ne alaka Balrog?
Söz de durinin felaketiymiş o Balrog, gandalf'ın dövüştüğü.Beleriand'dan Moria'ya kadar kaçmış. Uyumuş asırlarca. Bu orijinal hikayesi.

Dizi de erken uyandırdılar ama, orada bulunma senaryosunu da kendilerine göre yazmışlar işte ağacın orda elfin biriyle dövüşmüş filan.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık