Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
Söz de durinin felaketiymiş o Balrog, gandalf'ın dövüştüğü.Beleriand'dan Moria'ya kadar kaçmış. Uyumuş asırlarca. Bu orijinal hikayesi.

Dizi de erken uyandırdılar ama, orada bulunma senaryosunu da kendilerine göre yazmışlar işte ağacın orda elfin biriyle dövüşmüş filan.
Ne alaka dedim bence de erken çıktı, diyorum bu filmdeki cücelerin yeri mi yoksa ? Orada da cücelerin yerinde çıkmıştı ya .. Reis ezelden beri evindeymiş meğersem.

Yalnız bu bölüm Galadriel ne felsefe yaptı ne felsefe Battal gaziliği bıraktı, düşünen adama geçti xd

Arkada bırakmaktan ne anladığınla alakalı bir durum. Hala sürünün içindeler. Sadece en yavaşlar en arkaya. Savaşamayan gruplar için tercih edilebilecek bir hayatta kalma yöntemi.
Biz birbirimize sahip çıkarız cümlesiyle ayağı sakatlanmış adamı en arkada bırakmanın bir korelasyonu yok Kekocum buradan mantık çıkmıyor zorlama bence :D

Şey ne alaka cücelerin bulduğu şu Elfler için önemli olan kristal diyeyim, orada ne alaka Balrog?
Kristal dediğin şey myhtril sanırım. Frodo'nun mağara trolünden yediği mızrağın atak gücünü engellemişti hatırlarsan :d İşte o zırh bu kristalden yapılıyor. :D Ben öyle anladım belki bambaşka bir şeydir.

N’alaka sevdiğimiz bir kardeşimizdi ama :oops:

Galadriel ne felsefe yaptı kız bu arada? Ok atılınca atın yanına inme gibi hiç görülmemiş dahiyane hareketi harici Battallık neyini gördün bi de? :(
Sis olmasa onu da yapardı, bir önceki bölüm battallığı yaptı zaten bu bölüm bir düşün bir şaşır, yanında çocuk korkmuş. Çocuğa felsefe yapıyor iki saat … Şey gibi kötüyü çağırma bak, kötülük seni bulur gibi… Sinirimi bozdu. :(

Son bölümden sonra Halbrand’ın Sauron olduğuna eminim.İyi bir demirci ağır yaralı gösterildi ama ata biniyor nasıl yaralandığı muamma,gidip elflerin güvenini kazanıp yeteneklerini sergileyecek demircilik anlamında.Celebrimbor’un dikkatini çekip yüzükleri dövecek.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık