Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
Dizinin ana hikaye hattına ihanet ettiği bir başka konu da orklar. Bozulmuş elflerden üretilen bu ırk iyilik nedir bilmez, medeniyet kuramaz, sadece kötülük yapar ve yok eder. Dizide neredeyse sevimli gösterecekler. Duyarcılık Orta Dünya'ya bile sirayet etmiş.

Galadriele yazık lan herkes kandırıyor onu.Cacık Galadriel , bakamadın mı örtünün içine xd.

Bu arada Adar haklı.Orklarinda yaşamaya hakkı var.Sonuna kadar Adarcıyız.
Mitolojik bir iyi vs kötü hikayesinin bir modern dünya alegorisine dönüşmesi ne kadar müthiş değil mi. Böylece çağdaş sosyal ve politik sorunları her alanda hissedebiliyoruz ve farkındalığımız artıyor. Her ne kadar kötü ve vahşi de olsalar, yıkıcı ve yok edici olsalar da onlar da canlı, onların da duyguları var ve hepimiz onlara ön yargıyla yaklaşıyoruz tanımadığımız için. Belki de rehabilite edilmeleri ve topluma kazandırılmaları gerekiyor. Herkesin herkese anlayış göstermesi ve ne kadar barbarik bile görünse diğer kültürlere saygı göstermesi gerekiyor. İşte böyle bir arada huzur içinde yaşayabiliriz 🥰

Ciddi kurgu ve senaryo hataları vardı bölümde:/
Böyle tek tek sekanslar üzerine tüm hikaye yükü bindirilmiş. İnanılmaz rahatsız edici oluyor bazı noktalarda.
Grileştirilen ork ve elflerse gayet yerinde bir tutum olmuş. Milyar bütçeli masal yapmak büyük ziyan olurdu :hhh:

Ciddi kurgu ve senaryo hataları vardı bölümde:/
Böyle tek tek sekanslar üzerine tüm hikaye yükü bindirilmiş. İnanılmaz rahatsız edici oluyor bazı noktalarda.
Grileştirilen ork ve elflerse gayet yerinde bir tutum olmuş. Milyar bütçeli masal yapmak büyük ziyan olurdu :hhh:
Hmm beğenmedin demek.

Anlaşılan dizi bu bölümden sonra güzelleşiyor, efsane hale geliyor olarak okudum. Başlasak mı?

Bir Game Of Thrones'un içinden çıkana nak bir de Lotr üçlemesinin, iki spin off arasındaki kalite farkı bile Asoiaf'ın Orta dünya çöplüğünü döveceğinin net göstergesi.

Mitolojik bir iyi vs kötü hikayesinin bir modern dünya alegorisine dönüşmesi ne kadar müthiş değil mi. Böylece çağdaş sosyal ve politik sorunları her alanda hissedebiliyoruz ve farkındalığımız artıyor. Her ne kadar kötü ve vahşi de olsalar, yıkıcı ve yok edici olsalar da onlar da canlı, onların da duyguları var ve hepimiz onlara ön yargıyla yaklaşıyoruz tanımadığımız için. Belki de rehabilite edilmeleri ve topluma kazandırılmaları gerekiyor. Herkesin herkese anlayış göstermesi ve ne kadar barbarik bile görünse diğer kültürlere saygı göstermesi gerekiyor. İşte böyle bir arada huzur içinde yaşayabiliriz 🥰
Benim eşcinsel ork kardeşim bir hobbit ile veya bir cüce ile aşk yaşayana kadar bu savaş devam etmeli usta

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık