Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
Başkaları adına konuşamam ama ben açım.Aç adam kebap mı verilmiş kuru ekmek mi verilmiş dinlemez yer.Bu bir şaheser değil ama malesef bildiğim kadarıyla piyasada bunu karşılaştırabileceğim başka bir orta dünya dizisi,yüzüklerin efendisinin temelini anlatan bir dizi yok ve büyük ihtimalle olmayacakta yakın gelecekte.Bunu filmlerle de karşılaştıramam çünkü o bir fırtınaydı geldi geçti bir daha da o kalitede film gelir mi bilmem.Şuan da elimizde bu olduğu için mecburen bunu severek yiyeceğiz daha güzel yemek yapan varsa onu yiyelim.Ben bunu yiyeceğime hiç yemem tarzında bir tokluğa karşıyım aç adam herşeyi yer :D

Karnımı acıktırdın.

Dizi de kitaplardaki tarihi sıralamayı takip etmeme ihtimalleri çok yüksek hocam.Diziye karşı ilgiyi artırmak için kurgu da değişiklik yapabilirler.Çünkü Silmarillion'un haklarını alamamışlar yani kurguyu kendileri yapıyor mesela meteor adamın Gandalf çıkmaması lazım normalde o çağda bildiğim kadarıyla Gandalf daha gelmedi o da büyük ihtimalle Gandalf olacak.O olmasa bile mutlaka bir yerden çıkar izleyici de ilgi uyandıracak böyle bir karakteri es geçmezler.Halbrant'ta önce güney halkının kralı olur ki oldu bu bölüm.İlerleyen zamanda da Sauron aklını zehirler yüzüğü takar buna Witchking yapabilir.Tabi direk Sauron Halbrant ta çıkabilir o ihtimal de var bakalım.
Sauron daha Elflere yüzük verecek, Cücelere verecek, İnsanlara verecek vs Halbrand eğer Sauron çıkarsa Celeb'le ne ara tanışacak da cücelere yüzük vs verecek bana akış itibariyle zor gibi geldi. Kaldı ki Sauron aynı zamanda bir Warg'mış yani ELF kılığında Celeb ile görüşüp yüzükleri dövecek. Halbrand olsa eğer çok yadırgamam çünkü güzel bir altyapı kuruluyor ama olmazsa bence daha iyi olur.

Adar'ın sen kimsin sorusuna sessiz kalıp trip atan Halbrand sahnelerini görmek ne kadar utandırsa da dizi şuan fena değil.

Sauron daha Elflere yüzük verecek, Cücelere verecek, İnsanlara verecek vs Halbrand eğer Sauron çıkarsa Celeb'le ne ara tanışacak da cücelere yüzük vs verecek bana akış itibariyle zor gibi geldi. Kaldı ki Sauron aynı zamanda bir Warg'mış yani ELF kılığında Celeb ile görüşüp yüzükleri dövecek. Halbrand olsa eğer çok yadırgamam çünkü güzel bir altyapı kuruluyor ama olmazsa bence daha iyi olur.

Adar'ın sen kimsin sorusuna sessiz kalıp trip atan Halbrand sahnelerini görmek ne kadar utandırsa da dizi şuan fena değil.
Evet hem Elflerle,hem de cücelerle diyalog kurmak zorunda hepsinin güvenini kazanmalı bu da zaman alacak birşey.Şimdi numenorun güvenini kazandı.Elfler için önemli bir figür olan komutan Galadriel de yanında Galadriel üzerinden Elrond la da bir bağ kurup Elrond aracılığıyla Durin'le de diyaloğa girebilir yani eğer Sauron olacaksa Halbrant'ın önü şuan açık gibi.Hem numenordaki olaylarda ,hem de Galdriel ile olan bağı bir de üstüne Adar'a beni tanıdınmı demesi şüpheleri haklı çıkarıyor yine de son ana kadar böyle gidip kesin bu sauron dediğimiz an gölgelerden bambaşka bir karakter silüet halinde çıkabilir bakalım ne olacak.

Zaman algısı kitaptaki gibi değil arkadaşlar. O yüzden onu ne ara yapacak bu nasıl olacak diye çok düşünmeyin. Kitaplarda sadece barad-dûr un yapımı 600 sene sürüyor yani sauron şimdi ortaya çıksa kuleyi mordora dikse bitene kadar ne pharazon kalır ne halbrand vs.

Galadriele yazık lan herkes kandırıyor onu.Cacık Galadriel , bakamadın mı örtünün içine xd.

Bu arada Adar haklı.Orklarinda yaşamaya hakkı var.Sonuna kadar Adarcıyız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık