Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
Bu arada şunu fark ettim gizem konusunda senaristler full Halbrand'a oynamış.

Adar ''Sauron'u ikiye yardım'' diyor, Halbrand'da Adar'ı öldürmeden önce ''beni hatırladın mı'' diyor. Adar'da hayır diyor.
Adar hapsedildikten sonra Halbrand'a ''sen kimsin'' diyor. Yani senaristler bu adamın etrafında full teori dönsün istemişler anlaşılan.

Adar ''Sauron'u ikiye yardım'' diyor, Halbrand'da Adar'ı öldürmeden önce ''beni hatırladın mı'' diyor. Adar'da hayır diyor.
Adar hapsedildikten sonra Halbrand'a ''sen kimsin'' diyor. Yani senaristler bu adamın etrafında full teori dönsün istemişler anlaşılan.
Şey değil mi bu, Oda.

Beni bile şüpheye düşürdüler ya :D umarım olmaz öyle bir şey...

Bölüm en iyi bölümdü.Adar çok iyi tasarlanmış bir karakter oyuncunun payı da büyük.Hüküm dağını gördük dolayısıyla Mordor un oluşumunun ilk aşaması da güzel bir sahne ile ortaya çıktı.Halbrand üstünden bilinçli bir gizem kasılıyor.Gostere gostere Sauron çıkıcak dedirtiyorlar ama nedense Halbrant çıkmayacak diye hissediyorum.İlerde witchking olursa şasırmam ama.Gelecek bölüm biraz daha bize Halbrant kesin Sauron dedirtecekler sezon finalinde kesin bambaşka birisi çıkacak o gizemle diziye olan heyecanı ikinci sezon çıkana kadar canlı tutacaklar yani ters köşe ile şok et merak uyandir beklet.

Bölüm en iyi bölümdü.Adar çok iyi tasarlanmış bir karakter oyuncunun payı da büyük.Hüküm dağını gördük dolayısıyla Mordor un oluşumunun ilk aşaması da güzel bir sahne ile ortaya çıktı.Halbrand üstünden bilinçli bir gizem kasılıyor.Gostere gostere Sauron çıkıcak dedirtiyorlar ama nedense Halbrant çıkmayacak diye hissediyorum.İlerde witchking olursa şasırmam ama.Gelecek bölüm biraz daha bize Halbrant kesin Sauron dedirtecekler sezon finalinde kesin bambaşka birisi çıkacak o gizemle diziye olan heyecanı ikinci sezon çıkana kadar canlı tutacaklar yani ters köşe ile şok et merak uyandir beklet.
Bana da Witchking gibi geldi ama tarihsel olarak uyuyor mu emin değilim tabi karakteri böyle heba eden adamlar tarihsel kronolojiye dikkat eder mi emin değilim.

Yav neyi beğendiniz bu kadar?
Başkaları adına konuşamam ama ben açım.Aç adam kebap mı verilmiş kuru ekmek mi verilmiş dinlemez yer.Bu bir şaheser değil ama malesef bildiğim kadarıyla piyasada bunu karşılaştırabileceğim başka bir orta dünya dizisi,yüzüklerin efendisinin temelini anlatan bir dizi yok ve büyük ihtimalle olmayacakta yakın gelecekte.Bunu filmlerle de karşılaştıramam çünkü o bir fırtınaydı geldi geçti bir daha da o kalitede film gelir mi bilmem.Şuan da elimizde bu olduğu için mecburen bunu severek yiyeceğiz daha güzel yemek yapan varsa onu yiyelim.Ben bunu yiyeceğime hiç yemem tarzında bir tokluğa karşıyım aç adam herşeyi yer :D

Bana da Witchking gibi geldi ama tarihsel olarak uyuyor mu emin değilim tabi karakteri böyle heba eden adamlar tarihsel kronolojiye dikkat eder mi emin değilim.
Dizi de kitaplardaki tarihi sıralamayı takip etmeme ihtimalleri çok yüksek hocam.Diziye karşı ilgiyi artırmak için kurgu da değişiklik yapabilirler.Çünkü Silmarillion'un haklarını alamamışlar yani kurguyu kendileri yapıyor mesela meteor adamın Gandalf çıkmaması lazım normalde o çağda bildiğim kadarıyla Gandalf daha gelmedi o da büyük ihtimalle Gandalf olacak.O olmasa bile mutlaka bir yerden çıkar izleyici de ilgi uyandıracak böyle bir karakteri es geçmezler.Halbrant'ta önce güney halkının kralı olur ki oldu bu bölüm.İlerleyen zamanda da Sauron aklını zehirler yüzüğü takar buna Witchking yapabilir.Tabi direk Sauron Halbrant ta çıkabilir o ihtimal de var bakalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık