Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Bana göre en yüksek olasılık Bellamy,X drake (çünkü arcını gördük) Amiral Fujitora(nedeni akainu ile kapıştı bırakabilme olasılığı olabilir) Aokoji gelmez (Nedeni Devrimcilere çalışıyor) Jewelry bonney (Gelebilir hatta zoroyu kurtardığı için Bu sefer zoro onu kurtaracak ve nakaması olacak akainu yakalamıştı jewelery bonney bakalım ne olacak :)

Tayfaya katılacak kişi Jinbei zaten luffy animenin başında benle beraber 10 kişi dedi.Zaten adada farkındaysanız luffy kimseyi davet etmedi.Punk Hazard'da Kinemoyu bile davet etmedi.

Sabo

Tayfaya katılacak kişi Jinbei zaten luffy animenin başında benle beraber 10 kişi dedi.Zaten adada farkındaysanız luffy kimseyi davet etmedi.Punk Hazard'da Kinemoyu bile davet etmedi.
çevirilerde mi bir sıkıntı var bilmiyorum. bazılarında en az 10 kişi yazıyor. bazıları senin dediğini yazıyor kafam karışık o konuda...

MDL_Roronoa

Bu arc biri katılmadıysa daha kimse katılmasın. Katılmayacaktır da zaten.

Brook'un olup bon chan, bartolomeo, cavendish gibi adamların olmaması çok kötü yahu. Adamlar 1 arcta onun 10 katı katkı verdiler. Üstelik sağlam adamlar, boş yere feda etmiyorlar kendilerini.

Brookun feda anlayışı: Kollarını açıp "sizi koruyacağım" demek. Saldırı falan hak getire. Güçsüz, korkak adam kontenjanı fazlasıyla dolu tayfada zaten.

Brook=çöp adam. Tayfaya katkısı sıfır. Şöyle bakıyorum skypia da olsa işe yaramazdı, water 7 de olsa işe yaramazdı, alabasta da olsa işe yaramazdı. NE BOŞ ADAMSIN SEN BROOK

tamam sakinim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık