Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

scorwer

Barto reyiz ve CC +Jinbei yolda (oda hattrick yapar bu arc ) zaten bunlarda son olur tayfa tamamlanır
Barto = gemı savunmasında en cok ıse yarıyan eleman olur
CC = bilim adamı ve frankyle yenı buluslar yapar
Jınbeı = dumencı ve denızden mutlak guc saglar

Hatırladığım kadarı ile Fb de geçen bütün karakterler ya arc boss'u yada tayfa üyesi.
Bütün tayfa üyelerinin fb si var
Dof arc boss'u fb si var
Jinbei katılma sözü var fb si var (fisher tiger ile beraber)
Lucci arc boss'u kısa bir fb si var
Sabo ve Ace, Luffy ile beraber fb leri var.
Dışarda bir Law kalıyor fb si olan. Tabi kişiye özel fblerden bahsediyorum.

Iceberg

Neden Bellamy i herkes aşşağı görüyor?
Gayet iyi bir karakter.
Birincisi ölümüne sadakat anlayışında birisi.(779 manga)
Bana kalırsa sadakatte Zoro ya eşdeğer dir.
B.haki kullanabiliyor.
Yeni Dünya da Doffy nin bir sürü işini yaptığı için tecrübeli yeni dünya da birçok yönden yardımcı olur.
Uyduruk Lastikten bu kadar saldırı çıkaran adam Bellamy i çok rahat yükseltir.Dellinger A karşı yenilmiş olabilir lakin o an ki ruhsal çöküşü de göz önüne almak lazım. Hayatı boyunca saygı duyduğu adamın onu öldürmek için bi yetkili göndermesi zihnini allak bullak ediyor ve dövüşmekten çok Doffy den ne olduğunu duymak istiyor.
Daha Skypia gösterilmedi Oda orayı kesinlikle boş bırakmaz. Orasıda Bellamy nin hüzünlü Flashback i olur. Belki hemen gösterilmez ama Oda atlamaz orayı.Robin alabasta nın sonunda katıldı ta 2 arc sonra fb si açıklandı.Çok komikte değildi başta Robin tayfadakilere hep bey bayan diye hitap ediyordu gayet soğuk bir karakterdi ama sonradan kara mizah anlayışı olduğunu gördük Bellamy şu an eğlenceli olmayabilir ama Oda bulur bir şey.
Ayrıca Luffy adama saygı duyuyor.
Özetlersek
Haki kullanıcısı
Skypia da olanlar gösterilir
Ölümüne sadakat
Luffy dostu olarak görüyor
Lastikten bir sürü saldırı çıkaran oda bellamy ede bir çok şey ekleyebilir yani güçsüz olduğunu sanmıyorum
Hüzünlü bir Flashback
Yeni dünyanın yeraltı işleri hakkında bilgi sahibi (arkeolog bile geliyorsa o kesin gelir)

scorwer

Belamy konusun da Benım kanaatımce tayfada bı tane uzun sıcrayan Rıfle vuran eleman yeterlı bence lufynın golgesınde kalır belamy tayfaya gelırse Tsubasa degıl netıcede OP, ıkızler vurusu olsun her hakı kullanıcısı da tayfaya gelırse Chıncaou da alınır tayfaya ( Belamy trao nun tayfaya gıtmelı az gorelım 2.lufyı ) Hakı onemlı bı mevzu ama seyır bakımından da hepsı hakı kullanırsa zaten raftele cıkmaya gerek yok (3 uzman hakıcı yeterlı tayfada )

Şu önümüzdeki 1 kaç bölüm Law'ın tafyaya katılıp katılmayacıgına emin olmamızı saglayabilir.
Law ortadan kayboldu Sengoku ile konuşmaya gitti büyük ihtimal.Sengoku ile Corazon hakkında konuşur zaten konuşma sonunda Sengoku'ya bir amaçı oldugundan bahsederse ben gelmesine artık kesin gözle bakarım.

Cedric

Bellamy'nin hiç bir vasfı yok arkadaş, harbiden Oda bu adamı tayfaya alırsa, Luffy'le birlikte en çok hangimiz yukarı zıplayacağız oyunu mu oynatacak ne yapacak. Biri o yana zıplayacak diğeri bu yana zıplayacak, arkadaşın dediği gibi bunlar tsubasa dan tachibana kardeşler değiller ya, raftele birlikte zıplayarak mı çıkaracak Oda san aklımda deli ihtimaller. :hhh:

Tayfaya katılanlarda hep fb gösterildi, bu arc sadece Law için fb çıktı kaptan olmasa kesin derdim ama bakalım neler olacak..

Bu arctan bir şey çıkmaz tayfa konusunda müttefikler gösterildi bence bu arc. Tayfaya ben geçende dedim yine diyorum kutsal ejder soyundan biri gelecek bana göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık