Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@carpe d. em

Her bir tayfa üyesi için bir arc çizmişken ve daha katılacak 2 kişi varken ekstra 2-3 kişi daha almaz tayfaya. Zaten 800 bölüm oldu seri. Bu saatten sonra da tayfaya katılacak adamlarla veya ağlak prenseslerle uğraşmayalım. 800'den sonra seriye farklı bir hava gelebilir, bunun içinde tayfayı tamamlasa iyi olur bu arc.

@carpe d. em

Her bir tayfa üyesi için bir arc çizmişken ve daha katılacak 2 kişi varken ekstra 2-3 kişi daha almaz tayfaya. Zaten 800 bölüm oldu seri. Bu saatten sonra da tayfaya katılacak adamlarla veya ağlak prenseslerle uğraşmayalım. 800'den sonra seriye farklı bir hava gelebilir, bunun içinde tayfayı tamamlasa iyi olur bu arc.
Öyle demişti ama illa tam bir arcı ayırması lazım değil. Mesela bu arc Violet ya da Barto falan gelse hem tanıtıldılar hem de ayrı bir arca ihtiyaç duyulmamış olur. Zaten 10-15 sene daha sürer seri.

Ya luffy nin tayfa coktan belli jinbei kesin gelecek. Katilacak diger uyeler icin teach in tayfaya bakmak lazim. Ayni gorevde birbirine benzeyen adamlar olacak teachle vs de. Teachin tayfada balikadam var bu da jinbei banko demek. Teachin tayfasi kac kisi olursa luffynin de esit olacak. Luffy vs teach te tayfalar da carpisacak yani bilim adami varsa cc gelir gozcu varsa viola. Digerleri icin ise ( barto, lahana falan) beyazsakal sistemi olabilir. 1. Bolum kumandani falan.. Dunya hukumetiyle savasa giristiginde adama ihtiyaci olacak. Tahminim bu yonde. Bunlar hemen mi olacak. Tabiki hayir en az 5 senesi var :/

MDL_Roronoa

Adadan kaçmaya çalışıyorlar, eğer katılacak kişi olacaksa 2-3 bölüme belli olur gibi geliyor.

BARTO REYİZ İNŞALLAH GELECEK.

Cedric

Şuan için arcta boşta kalan 2 isim var birincisi Ceaser Clown diğeri de çapsız velet Bellamy, ben CC yi takıma daha yakın olarak görüyorum, takımda logia eksiğimiz var. Bir de şu var CC Doffy'e çalışıyordu şuan için tayfayla seyahat ediyor ve Doffy düştü, ben ihtimal olarak CC yi Bellamy den daha yukarıda görüyorum. Böyle bakmamın nedeni ise, Vegapuk'ın (devrimci çıkmaması durumunda bu ihtimalde söz konusu) kötü biri olarak karşımıza çıkabileceğini düşünüyorum ve ona karşı da tayfa da bilim adamı olarak Ceaser Clown bulunacaktır. Tabi tayfa da sırıtacağını sanmıyorum CC de renkli birisi. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık