Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Luffy > Zoro > Law > (Sanji) >X Drake > Bege > Bonney > Apo > Hawkins > Urouge >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Kid > Killer

Hep oyle kalmaz gibi geliyor bana, Luffy ve Zoro reyizler arayi saglam acar, Luffy acti zaten baya simdiden.
Aynen... Luffy için şu an öyle ama işte Oda çakalının da olayı belli... bir anda bir şekilde üçünün arasında ki farkı aza indirip öyle denge kurabilir... çünkü bu üçlüye değer veriyor herif... ama şı bir gerçek ki; Yeni zirveyi bu üçlü belirleyecek ve bence de Luffy den sonra Zoro gelecek...:D

Aynen... Luffy için şu an öyle ama işte Oda çakalının da olayı belli... bir anda bir şekilde üçünün arasında ki farkı aza indirip öyle denge kurabilir... çünkü bu üçlüye değer veriyor herif... ama şı bir gerçek ki; Yeni zirveyi bu üçlü belirleyecek ve bence de Luffy den sonra Zoro gelecek...:D
Zirveyi belirleyecek kişiler Teach-Luffy reis.Zoro ya hemen sonrasında ya da biraz sonralarında gelir Kid de aynı o şekil.

Maşallah, hicbir zaman hemde. :)
Kid'in meyvesinin kılıç kullanarak dövüşen bir karaktere ne kadar büyük dezavantaj yaratabileceğinin farkındasın değilmi dostum? Sen Zoro bunu iplemeyecek kadar Kid'e farkı koyacak diyorsan o senin bileceğin iş. Benim gözümdeki en abartı senaryoda dahi Zoro Kid'den ancak biraz daha güçlü olur. Tabi yine Kid çöp çıkmazsa diye belirtelim.

Zoro olsa olsa Reylih olur.Reylihten sadece kendi döneminde güçlü 4 tane adam var.Şebeki sayarsan 5.O dönemki filo amirali Kongu koyarsan 6.Zoro da bu seviyede olur fazlası değil.

Teach de var doğru ama o aradan çıkacak sonuçta... yoksa Teach bambaşka bir hayvan şu an... :D
Teach'i saymazsan katılıyorum zaten ben sana.Tayfa fark koyar ama.Kid ile Luffy denk falan olmaz.Luffy'nin WB'si Teach o da aradan çıkarsa geriye kalanlar figüran.Şu küçümsenen Law'ın potansiyeli Zoro falan hariç herkesi üzer bu arada.Çok iyi bir silahlanma,stamina ile rakip tanımaz o herif.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık