Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Bu arada reis Luffy'nin apoya bayılması saçma değil Apoo glasscanon bir karakter saldırı gücü ve fiziksel dayanıklılığı çok deng3siz zaten bundan dolayı kulak tıkama ile bufflamış meyveyi. Kaçış yok ve patlama gücü Katakurinin yumruklarından çok daha etkili. Ama işte meyve iptali kolay oldu üzerin2 tek G3 ayarı saldırı olan Punk Gibson veya Zoro'nun tek shishi san son saldırısına ruhunu teslim ediyor veya etmeye yaklaşıyor.
Punk Gibson yedikten sonra nasıl ruhunu etmeye yaklaşıyor? :D Saldırıyı yedikten sonra adam rahatlıkla saldırıyor. :D

Apoo ile ilgili hiçbir şey mantıklı değildi. :/

Ben Luffy'e bir şey mi dedim :d Kaido'yu çığlık çığlığa bırakacak yazdım konularda. Herif yonko alacak, ona lafım yok

Kid bir şey göstermeden zirveye koyulabiliyor ya, illa mangadan sahne lazım değil, öngörü ile de olabiliyor demem o. Dragon 1000 bölüm sadece Buggyi yendi, Teachten kaçtı diye gözükse de mangada itibari gereği yonko level olacaktır,bunu kestirmesi zor değil yani. İlla mangada arama bir şeyler :d
Kid ilerde yonko seviyesi olamaz demedim.Luffy görünen ve beklenti olarak benim için farklı ligde birisi.Karakterin aşağı yukarı seri sonu ne hale geleceğini bilmem şu anki halini gördüğüm ve beklentime göre yorumlamama engel teşkil etmez.

Tabii ki olabilir de abi karakterlerin p.up cephanesi dolu,potansiyel var diye de o kadar basit o işler.Luffy ölümcül dövüşere girerek zaten potansiyelli olduğu konuda bu gelişimi yaşadı.Zoro'daki potansiyele bir şey demiyorum ben ama bu adam daha ölümcül dövüşe bile girmeden ileri seviye haki nasıl kasabilir.Sakladığı teknik zaten Ashura'dır,1,2 yeni teknik bulmuştur ama ileri hakiler değildir.Ki Zoro'nun hakide çığır açacağı bir tür varsa bu bence gözlem değildir net bir şekilde,kötü olur demiyorum yanlış anlama.Bir Kata ayarı beklemiyorum seri sonu bile gözlem için.Silahlanmada ise serideki en iyi karakter bile olabilir diye bakıyorum sen düşün Zoro için.
Bak şöyle anlatayım şimdi düşündüğüm şeyi; Mesela Enma’yı aldı ve kullandı değil mi? Enma naptı? haki ile ilgili bir şey yaptı buna sonra kara kılıç olayı gündem de zaten bu arc... şimdi mesela Enma bir öğretmen görevi görse ve Zoro içten patlamalı haki atabilse kılıçla ve bu arc Enma’yı karartsa ki, tengu bununda muhabbetini yaptı... al sana ileri düzey silahlanma... gözleme gelince, En güçlü olacak kılıç ustasının gözlemi de çok sağlam olmak zorunda ve Mihawk’ın da bu konuda bazı muhabbetleri var seride... Zoro iki yıl eğitim aldı ve bir fb ile o da bir şeyi çözüp güzel bir gözlem haki açabilir... illa ölümcül dövüşse Kaido dövüşü var zaten... bir de şöyle bir durum var; Luffy ana karakter olunca göz önünde çok işleniyor ama Oda şöyle eder böyle yapar, dediğim gibi iki FB atar ortaya, Zoro da alır başını gider ve bunu yapar da yani Oda... tamam Luffy ana karakter zaten kimse ondan üstün olamaz ve o herkesten üstün olacak ama özellikle de Japonya’yı temsil eden Zoro gibi bir karakterin ve Kid gibi birine fark atacak diye bir şey yok... Oda’nın seriyi işleyiş şeklinden dolayı bunlar olabilir yani...

İleri Seviye Gözlem,Silahlanma Hakisi bir de Kralların Hakisi ile Süpernovaların hepsinden çok daha güçlü Luffy.Yonko liginde.

Arkadaşlar son bir şey daha yazayım... şu an görünen şekliyle Luffy de hayvan gibi özellikler var bu doğru... zaten ben şu an ki görüntüleriyle değil, ileri de olabilecek şeylerle ve Oda’nın bakış açısıyla, karakterlere verdiği değer ve intibayla olayları değerlendiriyorum... Mesela Wano da herkesin her şeyi gösterilsin ve durum farklı olmasın... o zaman göz göre göre bunlar yakın demem zaten... kafama yatmadığı anda kabul ederim olayı... tamam ben Zoro’yu seviyorum ama körü körüne bağlı değilim, gösterdiği tüm gücünde bir şeyi yoksa savunmam yani. Hatta kaç kere dedim; Zoro bu arc beklentileri karşılamasın biter. Yani daha ne denir bilemiyorum gerçekten...

Arkadaşlar son bir şey daha yazayım... şu an görünen şekliyle Luffy de hayvan gibi özellikler var bu doğru... zaten ben şu an ki görüntüleriyle değil, ileri de olabilecek şeylerle ve Oda’nın bakış açısıyla, karakterlere verdiği değer ve intibayla olayları değerlendiriyorum... Mesela Wano da herkesin her şeyi gösterilsin ve durum farklı olmasın... o zaman göz göre göre bunlar yakın demem zaten... kafama yatmadığı anda kabul ederim olayı... tamam ben Zoro’yu seviyorum ama körü körüne bağlı değilim, gösterdiği tüm gücünde bir şeyi yoksa savunmam yani. Hatta kaç kere dedim; Zoro bu arc beklentileri karşılamasın biter. Yani daha ne denir bilemiyorum gerçekten...
Zoro nun o gözü açması lazım artık! Luffy nin kapı gibi sağ kolu olduğunu herkese göstermeli! Zoro Senpai!!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık