Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Kid harbiden hiçbir şey göstermedi yalnız. İnsanlar hikayedeki yerine göre Zoro'nun önünde olabilir diyor. Eğer Luffy'e denk bir rakip olarak tasarlandıysa her türlü Zoro'dan önde olur zaten. Çünkü biliyorsunuz Zoro Luffy'nin her zaman altında olacak.

Aynen... Luffy için şu an öyle ama işte Oda çakalının da olayı belli... bir anda bir şekilde üçünün arasında ki farkı aza indirip öyle denge kurabilir... çünkü bu üçlüye değer veriyor herif... ama şı bir gerçek ki; Yeni zirveyi bu üçlü belirleyecek ve bence de Luffy den sonra Zoro gelecek...:D
Kid'e onem veriyor evet ama en nihayetinde bizim ikili farki koyacak, Luffy 1 Zoro 2 olacak seni soru. :a:

Kid'in meyvesinin kılıç kullanarak dövüşen bir karaktere ne kadar büyük dezavantaj yaratabileceğinin farkındasın değilmi dostum? Sen Zoro bunu iplemeyecek kadar Kid'e farkı koyacak diyorsan o senin bileceğin iş. Benim gözümdeki en abartı senaryoda dahi Zoro Kid'den ancak biraz daha güçlü olur. Tabi yine Kid çöp çıkmazsa diye belirtelim.
Meyvesi farkli bir onem arz edebilir, buna katilabilirim ama senin dedigin gibi imkansiz bir durum soz konusu degil. Sonucta Kaido ile kapismiyor Zoro, Kid ile kapisiyor ve ben suan gozukenlerden, seride onem ve potansiyelden Zoro'yu Kid'in onunde goruyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık