Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Süper Kahraman Filmleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Filmleri Nasıl Değerlendiriyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    164
Ben severek izliyorum. En sevdiğim kurgusal karakterleri büyük bütçeli prodüksiyonlarla beyaz perdede görmek büyük keyif. Senaryolar da çizgi romanlara kıyasla daha derli toplu oluyor. Marvel Studios çok nadir tökezliyor zaten, çoğu zaman belli bir standartı korumayı başarıyorlar.
Sende çizgi romancı snoblugu olmamasına şaşırmıştım, muhtemelen bu filmleri gömersin diye düşünüyordum ama her fırsatta çr’den iyi olduğunu belirtiyorsun :D

The Batman güzeldi ama Bataman'i tekrardan görmek yerine ( tabi Batman daha fazla sevildiği için onun filmini çekmeleri normal) Dr. Fate görmeyi tercih ederdim.

Gene kendisiymis. 191 defa Avengers izlemiş.
Seri katil olma potansiyeline sahipken enerjisini başka bir yere vermiş bu eleman. İyi yapmış. Normal bir kafaya sahip olmadığı için gene de ara ara kontrol etmekte fayda var.
Batman begins hariç hepsi çöp :)
Keşke küfür yasak olmasa forumda

Çöp olanları leş ötesi olsa da genel olarak eğlenceli filmler. İzlemek büyük zevk veriyor. Gerçeklik zaten çok sıkıcı o yüzden içinde fantastik unsurlar barındıran yapımlara karşı pozitif yaklaşmadan edemiyorum.

Bence bazı muhabbetlerin suyu çıktı. Just League ve Avangersı sevmiyorum eskiden biraz olsun çekicilikleri varsa o da gitti benim için.. bireysel filmler daha iyi oluyor. Bireysel filmler dışında X Men serisini çok severim.

bir sahne bırakalım;
@NiTian ErXing

Bak benim fıtıtım var. Benim daha büyük fıtıtıtım var. Ama bak bak benim daha daha büyük fıtıtıtım var. Ama benim anamın adı Martha.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık