Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Süper Kahraman Filmleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Filmleri Nasıl Değerlendiriyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    164
Hiç keyif alamıyorum bunlardan.Ben sadece ilk avengers filmini seyrettim finalinde ne oldu onu bile hatırlamıyorum o kadar gereksizdi
Yapmayın abi artık salonları işgal ediyosunuz ya

İş ciddiye bindiğinde tercih falan yapacağını sanmıyorum keko. Yeme bizi canısı

Marvel çok fazla domine etti piyasayı ya diziydi filmdi derken tonla yapım piyasaya sürdü ama X-Men'i evrene dahil edene kadar Endgame ile sonlanan dönem kadar ilgi çekemezler. Bu da boş beleş bir kalabalık oluşturuyor sektörde. Bir müddet sonra adamı bayar bunlar. Fantastikli yapım fetişi olan benim gibi insanları bile bayar.
Gören de evlenecek kadın arıyor sanar, kız güzelse spiderman kostümü bile giyer bu keko :artiz:

Sanat filmi ben de severim de paso sanat filmi izleyen, sadece klasikleri okuyan, Netflix yerine bale seyreden hatunlar çok sıkıcı.
Bu durumda şikayetçi olduğun elitiste dönüşmüş olmuyor musun :(
Gören de evlenecek kadın arıyor sanar, kız güzelse spiderman kostümü bile giyer bu keko :artiz:
Bir dönem eve girişte kapı yerine balkonu kullanıyorduk arkadaşla. O geldi aklımasşdfkjlhad

Suyunu çıkardılar demek bence çok yanlış bir yaklaşım, adamların ellerinde sonuçta kullanabilecekleri bir sürü eser ve bu eserleri seven hayran kitleleri var, bir kaç şeyin suyu çıkmış olabilir evet, suyunun çıkması sebebi de başarısız yapılan işler veyahut bazı sebeplerden ötürü bazı işlerin iptal edilmesi, yarıda kalması falan, geçmişe dönecek olursak bir sürü başarısız batman filmi var ama başarılı ve farklı konuya sahip batman filmi daha çıktığında aa bu güzel olmuş dersin izlersin, oturduğun yerden tribe girmek kolay tabi, yeter artık suyunu çıkardılar bunuda asla izlemem diye tribe girsen misal, adamları o filmi çekmeyi bırakacak değiller.

Veya şöyle söyleyim MCU film serisi olarak bir plan yapmış ve bu plan da tıkırında işliyor, bu filmler sayesinde yeni ve çok geniş bir evren tanıtıyorlar ve adamlar yeni yeni bazı imkanlara sahip oldular örneğin Fox u satın almaları gibi, filmi çekmek için yeterli maddi ve teknolojik imkan gibi. Sen suyunu çıkardılar artık dememen için ne yapsınlar yani 3 senede 1 mi çeksinler, devir hızlı tüketim devri. Bir şeyi izleyip hemencecik bitiriyorsun ve devamı nerede bunun ya gelsin artık diyorsun. Yapımcılarda şu anda imkan da var, hayran olarak isteklerini de bildire biliyorsun bu zamanda, rahat bir şekilde, ki adamlar önceden de söylüyor sana önümüzde ki şu yıllarda çıkartmak istediğimiz yapımlar şunlar diye, ne diyecen sende sonra; aa bu kadar sık aralıklarla çıkartmayın sonra suyu mu çıkıyor diyecen ve sökterde açık bir şekilde bir rekabet var azıcık duraksadın mı bu yarışta hemen unutulma riskin var, o yüzden suyunu çıkarttı artık ve türevi muhabbetler anlamsız muhabbetler. Tenkolojik imkan konusuna şunu ekleyim; ilerleyen yıllarda apayrı bir teknoloji gelecek olsa ve bize seyir zevki verecek olsa, süper kahraman filmleri tekrardan çekilecek, sen burada istediğin kadar suyu çıktı artık de, ki o zaman hem seni hem benimde suyum çıkmış olur artık.

Loki ve Moonknight ı izledim en son bu ikiside konsept olarak farklı işlerdi ve benim hoşuma gitti. Aynı konuları karekteleri değiştirip tekrar önümüze koymalarından bende hoşnut değilim ve kimsenin de bu durumdan hoşnut olacağını sanmam ama böyle farklı ve kaliteli işlere de sıcak bakarım her zaman. Gene uzun bir yazı oldu, kısa yazamıyorum sanırım ben 😅

Ayrı bir yere koymayın bence, süper kahraman filmi denince kafanızda oluşan ön yargıyı kırın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık