Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Salonundaki Tipler

2 benim. 3-4 aylık üyelik alıp 3-4 kere giden...
Bir de salon sahibi tribinde olan tipler var. Tam kavramadım ama yancı kafası gibi kabin işgalindeler. Sonra Dj team var, müzikten kendileri sorumluymus gibi. Bir de baklavacı ekip var galiba, herkese benden çay kafası.

Üye silindi 5781

4 , 14 , 15 , 18 , 22 benim.Hakkımda sorularınız varsa gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz , cevaplarım.
4) Ayna Adamlar
Bunlar iki dakikada bir aynaya bakar.Tamam herkes bakıyor bazen de bunlar aynayla aşk yaşıyor :D Aynayla özel bir bağı var herhalde diye düşünüyor insan :D

14) Su Adamlar
Aquaman'in akrabalarıdır bunlar. Utanmasalar 5 kiloluk damacana gatirecekler. Tamam su içmek önemli de bu kadar su içmek çok da faydalı değil.

15) Şarkıya Eşlik Edenler
Kendini kulaklıktaki şarkıya kaptırıp salonda adeta konser verirler.
18) Koşucu Adamlar
Kardiyo iyidir de bunun antrenmandan daha fazla zaman alması çok da mantıklı değildir.
22)Aşırı Soru Soran Tipler
Çok fazla soru sorar. İnsanı bir süre sonra bayar. Abi tozla mı yaptın? Kaç yıldır yapıyorsun? Ben de senin gibi olabilir miyim? Cinsel sorunlar yaşıyor musun? gibi bir sürü soru sorarlar.

Beni yazmamışsın oraya @kuroashi.no.sanji1993

Sadece antrenmanına odaklanan, öyle ki gözü başka hiç bir şey görmeyen tipler. Şaka değil, başladığım zaman antrenmana, gözüm başka hiç bir şey görmez, biri gelsin lafa tutsun dellenirim!:/

Bunun dışında, bench beklerken sinir krizi geçiren ve ağırlıkları biriktiren tiplemeler de bana uyuyor.

Salonda karşılaştığım ilginç tipler:

-Kaldırdığın ağırlığı kaldırmaya çalışan tipler
- 3 yıl üstü body yapmasına rağmen birkaç aydır body yapıyorum bu genetik diyenler
- En garip geleni ise 1 yıla yakın salona gelip iyi beslendiğini söyleyen çocuğun hiçbir değişiklik yaşamaması.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık