Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok merak ettiğim bir soru var. Luffy ve Zoro bilerek Bellamy'lerden dayak yediklerinden sonra hatırlarsanız BB ile karşılaşıyorlardı. Orada konuşulanları biliyorsunuz, önemli olan bundan sonrası. Nami "o adam da kimdi" diye sormuştu. Luffy'de "o değil onlar" Demişti. Burada kastettiği BB tayfası mıydı yoksa BB Çocukken kardeşlerini felan mı yemiş :)

Şimdi Wb nin 1600 adamı vardı. BB'nin de bi o kadar adamı var. Kaido'nun en az 500 kişilik ordusu var. Big Mom'un azımsanmayacak kuvveti var. Sence Happo'dur anta Maria dır bu tür donanmalar sadece müttefik olarak mı kalır yoksa gemilerine hasır şapka bayrağı asıp ayrı mı seyahat ederler veya bir bölgeyimi korurlar?

Bir de Luffy bir yeri kendi bölgesi yaparsa oraya bir adamını bırakır mı? (Asıl tayfayı kast etmiyorum. Herhangi bir arkadaşı falan.)
Kendi bayrakları kalır, ama müttefik de olurlar. Luffy her gittiği yerde birilerini arkadaş ediniyor zaten. Mesela Dressrosa'yı kendi bölgesi yaparsa, başında Kyros'u bırakır.

Çok merak ettiğim bir soru var. Luffy ve Zoro bilerek Bellamy'lerden dayak yediklerinden sonra hatırlarsanız BB ile karşılaşıyorlardı. Orada konuşulanları biliyorsunuz, önemli olan bundan sonrası. Nami "o adam da kimdi" diye sormuştu. Luffy'de "o değil onlar" Demişti. Burada kastettiği BB tayfası mıydı yoksa BB Çocukken kardeşlerini felan mı yemiş :)
Tayfasından bahsettikleri düşünülüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=9-nZg0KIsLY
Bu videonun 5:30 dan sonraki 5 sn lik kısmı
Düşündüğüm gibi çıktı. o adam Baron Omatsuri adında biri. O bir sürü ok da Lily Carnation denen bir yaratığın son dönüştüğü formu.

Cevirilerde stream neden bekleniyor yada soyle sorayim neden stream ?
Çevirisinin daha kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Hobbit beş ordular savaşında arken taşı en son thranduilin elindeydi onu cücelere geri verdimi kitabı okumadım filmdede gösterilmedi o yüzden merak ettim.

Roronoa Zoro

Hakuba formunu Kaptan Kuro'nun saldırı formunun bilinçli(Defansif ve ofansif anlamda) hali gibi düşünüyorum, sen ne düşünüyorsun bu konu hakkında?

Hakuba formunu Kaptan Kuro'nun saldırı formunun bilinçli(Defansif ve ofansif anlamda) hali gibi düşünüyorum, sen ne düşünüyorsun bu konu hakkında?
Shakushi tekniği,Kuro'nun bilinçli olarak yaptığı bir şey. Fakat gözleri bu hıza ayak uyduramadığı için, kimi kestiği anlamıyor ve önüne geleni biçiyor. Cavendish'te ise üç hastalık birden var; narkolepsi, uyurgezerlik ve çift kişilik. Uyuduğu zaman, ikinci kişiliği ortaya çıkıyor. Söylediğinin tam tersi olması gerek aslında.

Rio poneglyphleri ile Orhun abideleri arasında bir ilişki olabilirmi hani Oda orhun abidelerinden esinlenmiş olabilir gibisinden nede olsa gerçek hayattaki birçok şeyden ilham almış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık