Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burda franky nin işi ney onu anlamadım kardeşim chopper 50 lerdemi ne geliyordu tayfaya franky taa kaç bölüm sonra geliyor ne alaka?...

Birde luffy gil 1.bölümden bu marinford savaşına kadar kaç ay yolculuk etmişlerdir ortalama..

Ben merak ettimde sizce Hawkins'in geliceği tahmin etmesinde kenbunshoku hakinin etkisi var mıdır?
Evet.

Sence Law kopan kolunu meyvesi sayesinde tekrar yerine getirebilir mi?Fikrini almak istiyorum.
Getirir.

http://hizliresim.com/N9ADBY

burda franky nin işi ney onu anlamadım kardeşim chopper 50 lerdemi ne geliyordu tayfaya franky taa kaç bölüm sonra geliyor ne alaka?...

Birde luffy gil 1.bölümden bu marinford savaşına kadar kaç ay yolculuk etmişlerdir ortalama..
Bu sahne One Piece'in 9. filminden alınma. Franky tayfaya katıldıktan sonra yapıldığı için, onu da eklemişler.

5 ay.

Simdi Chopper yediği şeytan meyvesi hito hito no mi. Sengokunun yediği meyve de hito hito no mi model daibatsu olarak geçiyor. yani ikiside insan zoanı yemiş. ancak neden chopper ınki normal zoan olarak geçiyorda sengokunun ki mystical zoan olarak geçiyor ? Sonucta aynı meyve ve sadece modeli farklı

Bir diğer sorum ise X-Drake in meyvesi miystical zoan türüne girmiyor değil mi?

Son sorum ise şu; şimdi Scratcman Apoo nun aranıyor posterinde bir pilot gözlüğü takıyor. Acaba uçan bi gemisi olabilir mi ? Korsan tayfasının adı On Air korsanları. On Air kayıtta anlamında kullanılıyor genellikle birde adam müzisyen olunca o anlam düşünülüyor ama bi kelime oyunu da yapılmış olabilir mi sence ?

Üç Amiral ile başabaş dövüştü lafını görmedim sayıyorum. Defansif gücü, ofansif gücünden daha fazla. Ancak söylediğin gibi Amiral seviyesine yakın biri.
WB için endişelenip gardını indirdi diye yenildi. Ben onun dışında Kizaru ve Aokiji'ye karşı bir zayıflığını görmedim. Akainu ile başabaş dövüştü denemez ama diğer ikisi için denebilir bence.

Smo-yan benim kaçırdığım bi olay var.

Şimdi zaman atlamasından önce filo amirali sengoku ve altında 3 amiral akainu aokiji ve kizaru vardı.

zaman atlamasından sonra filo amirali akainu olunca altında 2 amiral mi kaldı yoksa 3. bi amiral daha mı var?

Simdi Chopper yediği şeytan meyvesi hito hito no mi. Sengokunun yediği meyve de hito hito no mi model daibatsu olarak geçiyor. yani ikiside insan zoanı yemiş. ancak neden chopper ınki normal zoan olarak geçiyorda sengokunun ki mystical zoan olarak geçiyor ? Sonucta aynı meyve ve sadece modeli farklı

Bir diğer sorum ise X-Drake in meyvesi miystical zoan türüne girmiyor değil mi?

Son sorum ise şu; şimdi Scratcman Apoo nun aranıyor posterinde bir pilot gözlüğü takıyor. Acaba uçan bi gemisi olabilir mi ? Korsan tayfasının adı On Air korsanları. On Air kayıtta anlamında kullanılıyor genellikle birde adam müzisyen olunca o anlam düşünülüyor ama bi kelime oyunu da yapılmış olabilir mi sence ?
Modelin seni soktuğu şekil, meyvenin tipini belirler. Sengoku'nun meyvesinde insani özellikler kalıyor, ancak mitolojik bir varlığa dönüşüyorsun. Yani Sengoku'nun meyvesini Chopper yeseydi, yine insanlarla konuşabilecekti.

Hayır, Antik Zoan.

İhtimali var, ama sanmıyorum.

Bu Rio poneglyphlerinden Dressrosa arc'da bahsedildi mi acaba?
Hayır.

WB için endişelenip gardını indirdi diye yenildi. Ben onun dışında Kizaru ve Aokiji'ye karşı bir zayıflığını görmedim. Akainu ile başabaş dövüştü denemez ama diğer ikisi için denebilir bence.
Kuzan'ın haberi yokken uzaktan uçup ona bir tekme attı. İkisinin tek karşılaşması buydu. Nasıl anlayabildin bu tek sahneden?

Smo-yan benim kaçırdığım bi olay var.

Şimdi zaman atlamasından önce filo amirali sengoku ve altında 3 amiral akainu aokiji ve kizaru vardı.

zaman atlamasından sonra filo amirali akainu olunca altında 2 amiral mi kaldı yoksa 3. bi amiral daha mı var?
Ryokugyu diye lakabı olan 3. bir Amiral var. Daha görmedik.

Gandalf bir Maia ya, yani kendisi Ölümsüz mü?Valar ve maiar Ölümsüz diye Hatırlıyorum sanki.

Birde Yüzük savaşlarından sonra olmuş olan olaylara dair geçen kaç tane Öykü vesaire var? Dagor Dorgoroth'ı bilmiyordum misal geçen Başlıkta sözü edildi okudum ve Bayağı Hoşuma gitti. Var mı bunun gibi bir kaç tane daha?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık