Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpamis

Arc'ın gidişatından yola çıkarak sence Dof vs Luffy'e karışan çıkar mı ?

Alpamis

Law ve Kyros var.
Law'ı ben de düşünmüştüm ama Oda'nın Law'ı o duruma düşürmesinde ki amacın onu aradan çıkarmak olduğunu düşünüyorum. Kyros ise Diamante ile uğraşıyor sanmıyorum olaya dahil olacağını ama Law'ın işi belli olmayabilir belki. Yine de Fuji'nin söyledikleri Dof'un ineceğini gösteriyor gibi ?

Law'ı ben de düşünmüştüm ama Oda'nın Law'ı o duruma düşürmesinde ki amacın onu aradan çıkarmak olduğunu düşünüyorum. Kyros ise Diamante ile uğraşıyor sanmıyorum olaya dahil olacağını ama Law'ın işi belli olmayabilir belki. Yine de Fuji'nin söyledikleri Dof'un ineceğini gösteriyor gibi ?
Adayı kurtarması da yeterli olur bana göre. Muhabbeti uzatacaksan, özel mesaj at. Burayı meşgul etmeyelim.

Marco'nun seviyesi sizce nedir? Sonuçta 3 amiralle başa baş dövüşmüş birisi, yinede çok defansif olduğu düşünülüyor. Bence amiral seviyesine yakındır.

Marco'nun seviyesi sizce nedir? Sonuçta 3 amiralle başa baş dövüşmüş birisi, yinede çok defansif olduğu düşünülüyor. Bence amiral seviyesine yakındır.
Üç Amiral ile başabaş dövüştü lafını görmedim sayıyorum. Defansif gücü, ofansif gücünden daha fazla. Ancak söylediğin gibi Amiral seviyesine yakın biri.

Gragonri

Ben merak ettimde sizce Hawkins'in geliceği tahmin etmesinde kenbunshoku hakinin etkisi var mıdır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık