Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim de bir sorum olacak.
Reyliegh'i gördüğümüz ilk zamanlarda deniz kızını tasmasından kurtarırken patlamayı başka yöne göndermeyi kral hakisi ile mi yaptı? Luffy de onu yapabilir mi? Birde bununla gelen saldırıları da başka yöne gönderebilir mi?
Şimdiden teşekkürler.
Haoshoku değil de, Busoshoku Haki ile yaptı. Patlamayı Haki zırnının içine alıp, yönlendirdi.

Benim sorum haki'nin hala tam olarak bilinmezliğiyle ilgili:
Bildiğiniz gibi Rayleigh gibi koskoca Gold Roger'ın sağ kolu olmuş bir adam şeytan meyvesi yememiş ve haki ile bu seviyeye kadar gelmiş. Shanks gibi bir zamanlar Roger korsanlarından olan ve şimdinin yonkoularından birisi de sadece haki kullanıyormuş gibi görünüyor. Demek ki yeterli görüyorlar kendilerini. Soruma geçersek; acaba hakilerin gücü tam anlamıyla kusursuz kullanılırsa şeytan meyvesi vs'nin çok önüne geçebilir mi? Mesela biz Fatih'in Hakisi zayıf iradeli olanları bayıltır diyoruz ancak belki gerçekten üst seviyeye getirilirse zayıf-güçlü fark etmeksizin üstünlük kurdurtabilir. Oda'nın bu konuda açık kapı bıraktığını düşünüyorum, sizce hakilerin geliştiğini görebilecek miyiz?

Ok meyvesi yemiş herhangi bir karakter var mı? Herhangi bir ova veya benzeri durumlarda. Sanki avm lerin birinde buna benzer bir sahne gördüm gibi.

Ok meyvesi yemiş herhangi bir karakter var mı? Herhangi bir ova veya benzeri durumlarda. Sanki avm lerin birinde buna benzer bir sahne gördüm gibi.
Fishmanisland arcda Van Der Decken vardı Hatchanı (Ahtapot) okla vuran , hatta bir sürü oku peşinden salıyordu oklarda canlı gibi - güdümlü gibi peşinden gidiyordu belki onu hatırlamış olabilirsin . Decken'in meyveside hedef hedef meyvesiydi , eliyle değdiği kişiye attığı cisim değdiği kişi dünyanın öbür ucundada olsa illaki vuruyordu . Benim hatırladığım okları ekstra özellikli kullanan bi bu var koca seride .

Edit : Smoker reyiz konu başında yazdığın benden başkası cvp vermesin kısmını yeni gördüm kusuruma bakma , naçizane bilgimi paylaşıyordum .

Benim sorum haki'nin hala tam olarak bilinmezliğiyle ilgili:
Bildiğiniz gibi Rayleigh gibi koskoca Gold Roger'ın sağ kolu olmuş bir adam şeytan meyvesi yememiş ve haki ile bu seviyeye kadar gelmiş. Shanks gibi bir zamanlar Roger korsanlarından olan ve şimdinin yonkoularından birisi de sadece haki kullanıyormuş gibi görünüyor. Demek ki yeterli görüyorlar kendilerini. Soruma geçersek; acaba hakilerin gücü tam anlamıyla kusursuz kullanılırsa şeytan meyvesi vs'nin çok önüne geçebilir mi? Mesela biz Fatih'in Hakisi zayıf iradeli olanları bayıltır diyoruz ancak belki gerçekten üst seviyeye getirilirse zayıf-güçlü fark etmeksizin üstünlük kurdurtabilir. Oda'nın bu konuda açık kapı bıraktığını düşünüyorum, sizce hakilerin geliştiğini görebilecek miyiz?
Görürüz tabii. Ancak iradesi kuvvetli adamları bayıltabileceğini sanmıyorum.

Marco yanıyor olsa bile Zoan ve bu formda iken full beden armament yapsa ne olur merak ediyorum fikrin nedir?
Rengi değişir herhalde.

Tontattalıların meyveleri yapay mı? (Attığın böcek zoanları kastediyorum.)
Hayır, gerçek.

Yok. 6. filmde Baron Omatsuri ok kullanıyor, muhtemelen onu görmüşsündür

Modem arayüzü olmayan internet servisi olur mu?Yoksa eğer modem arayüzü offline bi sistemden mi kontrol edilir?

Şimdi Wb nin 1600 adamı vardı. BB'nin de bi o kadar adamı var. Kaido'nun en az 500 kişilik ordusu var. Big Mom'un azımsanmayacak kuvveti var. Sence Happo'dur anta Maria dır bu tür donanmalar sadece müttefik olarak mı kalır yoksa gemilerine hasır şapka bayrağı asıp ayrı mı seyahat ederler veya bir bölgeyimi korurlar?

Bir de Luffy bir yeri kendi bölgesi yaparsa oraya bir adamını bırakır mı? (Asıl tayfayı kast etmiyorum. Herhangi bir arkadaşı falan.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık