Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buranın soru cevap köşesi olduğunu görmedim tartışma yorumu atıyorum bende kafa kalmadı.
Gelmişken bir soru sorayım.Brook ile zoro arasında bir sürtüşme vardı sanki nerede olduğunu hatırlayamadım nedeni neydi ?

Zephyr filler karakter mi yoksa Sengoku döneminde mangada kabul görmüş amiral mi?
Normalde E.oda amiralleri üçledi hep, Sengoku-Zephyr dersek 3.bir amiralinde olduğunu düşünüyor musun?

Merhaba

Şimdi ben burada biraz farklı tipten bir soru soracağım, soru biraz saçma da gelebilir gerçi.

Şimdi,2. Dünya savaşı esnasında Barbarossa harekatıyla Naziler Rusya'ya saldırdı ve yenildi.Peki, bu Naziler niçin Balkan ülkelerini işgal ettikleri gibi Türkiyeyide işgal edip başka bir cephe açıp Rusyayı iki yandan kıstırmak gibi bir strateji geliştirmedi? Böyle bir şeye engel olan unsurlar nelerdi? Gerçi İngilizler o esnada Ortadoğudaydı ve Nazilerin önüne engel çıkarabilirdi belki o taraflarda zaten Afrika savaşında yenilmişti Ingilizlere ama öncesinde orada bulunan sömürgeleri iki taraftanda sıkıştırıp daha kolay alt edebilirdi

Özet:Almanya niçin savaşta Türkiye'ye bulaşmadı dibinde olmasına rağmen? Beni aydınlatırsan sevinirim. Strateji falan pek bilmem yaşımda genç daha üni'ye bile gitmiyorum ama geçen bu tür şeylere bakarak kendimce böyle bir çıkarımda bulundum bunun sebebi nedir sana göre?

shanksin gelişinden sonra Law Luffy'i kaçırırken Shanks ve tayfası Kizarunun ışınlar fırlatmasına engel olmadı.Bu da Shanks ve tayfasının olay sahasına hava atmak için geldiğini ve korktuklarından Kizarunun ışınlarını engellemediklerini düşünüyorum.Yoksa izin vermezlerdi ?
Borsalino aniden harekete geçti. Böyle bir şey yapacağını beklemiyorlardı.

Doflamingo birini meyve gücüyle kontrolüne alsa ve saklanarak düşmanına saldırtsa. Karşı taraf kontrol altındaki kişinin saldırılarını k.haki ile sezebilir mi?
Bana göre sezemez.

Log Pos punk hazard göstermemesi gerekirken lufyler nasıl adayı buluyorlar?
Balinalar götürüyor.

Logia birine hakisiz bir şekilde yumruk atsak ve elimiz göğsünden girip sırtından çıksa, daha sonra silahlanma hakisi kullansak,

a) hakimiz vurduğumuz kişiden azsa ne olur?

b) çoksa ne olur? Doğrudan parçalanır mı göğüs kısmı?

Şu sahnede bb sol eli ile tutmadan ace in kafaya vuruyor. Bu haki mi ? Değilse nasıl vuruyor ?

2. Trebol yapışkanı patlayıcı özelliğe sahip. Örneğin biri trebol ün üstüne ateş atsa patlar mı ? Patlarsa da acı hisseder mi ?
1. Elleri ile dokunması yeterli.
2. Eğer dışını elementi ile kaplamışsa, patlar. Canı da yanar.

Bir Tontattalı zoan yese nasıl bir şey olur? Ve bunlar haki bilebilir mi?

Son anime bölümünü izlerken aklıma geldi. Robin, Logia olan Trebol'u nasıl tutabiliyor?

sellecter

Logia turu meyve yemis olanlar hakisiz normal bir darbe alinca aci ya da baska birsey sey hissediyorlar mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık