Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[İKAZ]Manga'dan Spoiler[/İKAZ]

Luffy saldırırken siyahlaştırdığı kısımların hakiyle alakası var mı yoksa haki ayrı sıkılaşma ayrı mı?

Marco ile Kizaru'nun meyve güçlerini çıkarırsak gördüklerimiz kadarı ile sence kim daha güçlüdür?

owen587

büyük korsanlar çağı'nın kapanıp yeni bir çağın başladığını ilk kez kim sarf ediyor?

Muhtemelen daha önce sorulmuştur veya açıklanmıştır ama yinede merak ediyorum:

Buggy ve Shanks eskiden Roger'in tayfasında olduklarına göre One Piece'in ne olduğunu ve nerede olduğunu bilmeleri lazım değil mi?

2Y aradan sonra Zoro nun ödülü arttımı ? Forumda bi yerde gördüm gibi hatırladımda yoksa benmi uyduruyorum :eek:

Güncel bölümlerin açılışında ilk saniyelerde dünya haritasında Türrkk gibi bir şeyler yazıyor , bununla ilgili bir bilgi detay falan varmı acaba.

[/url][/IMG]

[İKAZ]Manga'dan Spoiler[/İKAZ]

Luffy saldırırken siyahlaştırdığı kısımların hakiyle alakası var mı yoksa haki ayrı sıkılaşma ayrı mı?
Haki kullandığı için siyahlaşıyor.

Smoker Mr.3 ü ortadan ıkıye bolersek yada kesilirse eğer Buggy gibi etkilenmeden kendini yenileyebilir mi?
Yenileyemez, ölür.

Marco ile Kizaru'nun meyve güçlerini çıkarırsak gördüklerimiz kadarı ile sence kim daha güçlüdür?
Silahlı olarak Kizaru, dövüş olarak Marco.

büyük korsanlar çağı'nın kapanıp yeni bir çağın başladığını ilk kez kim sarf ediyor?
Birinin sarfetmesine gerek yok. Beyazsakal'ın ölümü çağı kapattı. Goroseiler'de devrin değiştiğini söylüyor zaten.

Muhtemelen daha önce sorulmuştur veya açıklanmıştır ama yinede merak ediyorum:

Buggy ve Shanks eskiden Roger'in tayfasında olduklarına göre One Piece'in ne olduğunu ve nerede olduğunu bilmeleri lazım değil mi?
Biliyorlar.

2Y aradan sonra Zoro nun ödülü arttımı ? Forumda bi yerde gördüm gibi hatırladımda yoksa benmi uyduruyorum :eek:
Çeviri hatası. Ödülünde değişme yok.

Güncel bölümlerin açılışında ilk saniyelerde dünya haritasında Türrkk gibi bir şeyler yazıyor , bununla ilgili bir bilgi detay falan varmı acaba.

[/url][/IMG]
Bir anlamı olduğunu sanmıyorum.

Smokey Hancock px lerd yada normal insanlara tekme atınca vurduğu bölge taşa dönüşünüyor ama Smoker ın kafaya vurunca taşa dönüşmüyor NEDEN?
Hancock, kendinden etkilenmeyenleri taşa dönüştüremez. Bu yüzden Smoker taşa dönüşmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık