Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi Law'ın gemisinin adı neydi? Aradım ama bulamadım açıklanmadı mı yoksa?

Birde şunu soracağım eğer Jozu Logia ise karşısında ki adamın etrafını elmas kaplıyabilir mi?(Aokiji ice time falan gibi)

trafalgarlaw

Abi luffy Px-0'ı yener demişsin 2 yıl önce çok güçlü görünüyordu hatta bana göre en güçlü 3.shci idi.Senin böyle düşünmenin sebebi nedir yani kendini robot yaptırmasıyla falan mı alakalı?

luffy'nin hayvanlarla iyi anlaşmasının sebebi nedir sence? eti yenenlere karşı değil belki ama diğer gördüğü hayvanları beğeniyo köpekleri eğitmeye çalışıyo hatta Aisa mı ne vardı o bölümlerde ejderha ile konuşabiliyodu falan. bi de mangadan:
balıkadam adasına giderken canavar ahtapot gibi bişeyi eğitiyodu, onu nasıl eğitebildiğini de sormak istiyorum haki falan değildir heralde
fairy tail'den sorabilir miyiz?(geçen narutodan sorulmuştu sanırım:D)

Şimdi diyelimki Gecko moria luffy gibi bir şeytan meyvelinin gölgesini alıp bir zombiye koydu zombi bir süre sonra gölgenin güçlerini yani şeytan meyvesini kullanmaya basladı o sırada Zombi başkabir şeytan meyvesi yerse ne olur ? Veya gölgenin asıl sahibi yerse ? İkisidemi patlar ?

2 Sene önce luffy'yi etkisiz hale getirmekte başarısız olan(buggy-vista-croco yardımıylada olsa) mihawk,
şuanda haki çeşitlerini öğrenmiş luffy karşısında teke tek karşılaşsa ne kadar şans verirsin ?

real

Alabastada Zoro Copper ile konuşurken
-aslında hepimizin farklı hedefleri var. yavaş yavaş başka bir hedefimiz daha oluşmaya başladı ama bunu sana söyleyemem gibi bir cümle kuruyor.
burdaki hedef ne oluyor?

ozaman luffy le zoro arasında asırı güç farkı var. luffy 2 yıl önceki haliyle zoronun şimdiki hali denkmiş
Bunu ilerleyen zamanda göreceğiz.

Smoker, Lucci ile Crocodile ile ilgili bir sorum var. 2 türlü vs ile alakalı.

1. Lucci, Crocodile ile çölde (Luffy ile Croconun ilk karşılaştığı yerde) karşılaşsaydı dövüşün sonucu ne olurdu ? Croco Lucciyi yener dedik mesela ama Luffyi yendiği kolaylıktan daha kolay mı yener daha zormu ? (Lucci sıvı bir şeye temasız halindeyken. Luffy gibi)

2. Bu vs de ise Croco Luffy ile 3. vssindeki o yer altı gibi olan yerde Lucci ile vs atacak olsaydı (Lucci'nin heryeri ya kana bulanmış bir şekilde yada suya) ne olurdu ?

ikisinide normalde olan Luffy Croco vslerine göre değerlendirmeni istiyorum.
1. Çölde Crocodile'a rakip olabilecek çok adam yok. Lucci, Luffy'den biraz daha fazla dayanırdı.
2. Lucci yenerdi.

Abi Law'ın gemisinin adı neydi? Aradım ama bulamadım açıklanmadı mı yoksa?

Birde şunu soracağım eğer Jozu Logia ise karşısında ki adamın etrafını elmas kaplıyabilir mi?(Aokiji ice time falan gibi)
Geminin adı açıklanmadı.
Logialar, saldırılarına şekil verebiliyor. Yapabileceğini sanıyorum. Naruto'daki Haku'nun Buz Elementi gibi bir şey olurdu sanırım.

Abi luffy Px-0'ı yener demişsin 2 yıl önce çok güçlü görünüyordu hatta bana göre en güçlü 3.shci idi.Senin böyle düşünmenin sebebi nedir yani kendini robot yaptırmasıyla falan mı alakalı?
Robot olan Kuma, robot sezgileriyle hareket ediyor. Darbe alıp almamak pek umrunda değil. Luffy'nin şuan ki hali, Ivankov'dan güçlü olduğuna göre ve Ivankov, PX-0'ı zorladığına göre, yenmesi normal sonuç.

luffy'nin hayvanlarla iyi anlaşmasının sebebi nedir sence? eti yenenlere karşı değil belki ama diğer gördüğü hayvanları beğeniyo köpekleri eğitmeye çalışıyo hatta Aisa mı ne vardı o bölümlerde ejderha ile konuşabiliyodu falan. bi de mangadan:
balıkadam adasına giderken canavar ahtapot gibi bişeyi eğitiyodu, onu nasıl eğitebildiğini de sormak istiyorum haki falan değildir heralde
fairy tail'den sorabilir miyiz?(geçen narutodan sorulmuştu sanırım:D)
İçsel bir güç. Kral Haki'den kaynaklandığını sanıyorum. Bahsettiğin kızın adı Apis, Aisa, Skypeia'da bulunan kızdı. Ejderha olayı filler, yani mangada yok. Takılma o yüzden.
İkinci sorunun cevabı da sandığının tersi, Kral Haki ile yaptığı bir şey.
Fairy Tail takip etmiyorum.

Hocam ben şunu merak ediyorum herkes lucci lucci diyorda.. lucci haki kullanabiliyor mu?
Gördüğümüz üzere kullanamıyor. Ancak fiziksel olarak çok güçlü biri.

Şimdi diyelimki Gecko moria luffy gibi bir şeytan meyvelinin gölgesini alıp bir zombiye koydu zombi bir süre sonra gölgenin güçlerini yani şeytan meyvesini kullanmaya basladı o sırada Zombi başkabir şeytan meyvesi yerse ne olur ? Veya gölgenin asıl sahibi yerse ? İkisidemi patlar ?
Zombiler Şeytan Meyvesi güçlerini kullanamazlar. Eğer zombi meyveli birinin gölgesine sahipse ve meyve yerse, gölge bedenden çıktığında ölür. Meyveyi kullanabileceğini düşünüyorum. Patlama olayı olmaz. Çünkü meyvenin ruhu, asıl bedende kalıyor. Gölgeyle alakası yok.

Smoker sence ileride Kuma'nın hafızası geri gerlebilir mi? ya da diğer bir değişle kontrolü kendi eline alabilir mi?
Sanmıyorum. Vedasını yaptı. Kendini son kez programlattı. Tamamen bir oyuncak oldu yani.

2 Sene önce luffy'yi etkisiz hale getirmekte başarısız olan(buggy-vista-croco yardımıylada olsa) mihawk,
şuanda haki çeşitlerini öğrenmiş luffy karşısında teke tek karşılaşsa ne kadar şans verirsin ?
Yenme gibi bir şansı yok. Sadece uğraştırır.

Alabastada Zoro Copper ile konuşurken
-aslında hepimizin farklı hedefleri var. yavaş yavaş başka bir hedefimiz daha oluşmaya başladı ama bunu sana söyleyemem gibi bir cümle kuruyor.
burdaki hedef ne oluyor?
Filler o kısım, takılma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık