Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oz nasıl luffynin uzama yeteneğini kullandı ? Benim bildiğim Şeytan meyveli birinin gölgesini alırsa meyvenin yeteneklerini kullanabilir gölgenin asıl sahibi meyveli değilse sadece güçlerini kullanır [Örn zoronun gölgesindeki zombi gibi].

Oz nasıl luffynin uzama yeteneğini kullandı ? Benim bildiğim Şeytan meyveli birinin gölgesini alırsa meyvenin yeteneklerini kullanabilir gölgenin asıl sahibi meyveli değilse sadece güçlerini kullanır [Örn zoronun gölgesindeki zombi gibi].
Oz'un içinde Moriah'ın gölgesi de vardı. Moriah, gölgesini istediği şekle sokabildiğinden, Oz meyve kullanıyormuş gibi göründü. Gölge hangi şekle girerse, beden de o şekle girer.

manga hangi gün çıkıyo acaba?(ingilizce olarak online okuma sitelerinde)
bir de manga spoiler kısmı nereden geliyor? kaynağı nedir?

trafalgarlaw

Abi naruto'ya başlamayı düşünüyürum da fillerları izlemek gerekli mi sence indireyim mi yani ?

luffy,zoro,sanjiye canavar üçlü lakabı kaçıncı mangada takıldı?
Mangada öyle söylendiğini hatırlamıyorum. Belki de vardır.

Luffy Balık Adam Adasında Hyozo ve diğer 2 balık adama Jet Pistol yapıyor.

1. Orda tek bi Jet Pistolle nasıl Üçünede vuruyor ? yoksa Jet Pistolu çok hızlı olduğu için Üçünede o kısa süre içinde teker tekermi vuruyor

2. Hyozo diğer 2 balık adamı Luffy Jet Pistolu sonrası taşırken neden "Zehirli Hasır Şapka... Eğer ölürse kötü olur..." diyor? Bunlar düşman değil mi ?
1. O kısa süre içinde tek tek vurmuştur.
2. O güçte birinin zehirle ölmesini istememiş olabilir.

Smoker san sence Hyozou mu yoksa Hody mi daha güçlüdür? Fikrini merak ettim sadece.
Hody Jones.

Wapolium maddesini açıklayabilir misin?Pek anlamadım da.:)
Wapometal, Wapol'ün Baku Baku no Mi ile keşfettiği bir alaşım. Şekil hafızalı metal özelliği taşıyor. Yani şekil değiştirebilen türde bir metal.

manga hangi gün çıkıyo acaba?(ingilizce olarak online okuma sitelerinde)
bir de manga spoiler kısmı nereden geliyor? kaynağı nedir?
Çarşamba günleri çıkıyor. Japonya'da manga bize göre önce yayınlandığından, okuyanlar internete olayları yazıyor. Bizde buna spoiler diyoruz.

Abi naruto'ya başlamayı düşünüyürum da fillerları izlemek gerekli mi sence indireyim mi yani ?
Ben de izlemedim ki. Sen bu konuyu Venomemre'ye danış.

Abi kütüphanede falan aradım ama bulamadım Zoro'da ki Meitou Wado İchimonji ve Sandai Kitetsu en iyi kaç kılıçlardan?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık