Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp ile Roger'in zamanın da birbirlerini defalarca köşeye sıkıştırdığını duyduk Roger den.Sence bu olaylar gençlik yıllarında olmuş olamaz mı? Shanks ve Mihawk gibi.Şu an Denizcilerin bir Yonkou ile karşılaşmalarına tam ekip olarak toplanmaları halde Son filmin Special'in de yanlış hatırlamıyorsam Garp Roger'in yerini öğrendiği zaman harekete geçiyor diyelim ki karşılaştılar yanında Sadece Aokiji ve Akainu var onlarda şuan ki kadar güçlü değillerdir.Şuan ki kor amiralerin bazıları o zamanda rütbeli kişiler ee günümüz de tam ekip toplanan denizciler ne yapabilecekler ki Roger'in tayfası da işe dahil olacak Rayleigh artı üst seviye korsanları vardır onlara nasıl rakip olacaklar?

roger ace'i garp'a teslim ederken "yapıcağını biliyorum, çocuğuma iyi baktığına emin ol" diyor ya orda haki kullanıyor mu? animede de öyle bi his uyandırmıştı bende mangaya da başladım daha yeni orda da farkettim.Yani zorla mı kabul ettiriyo garp'a? bi açıklık getir misin sana zahmet:D
bi de "- Roger, D. sırrını bilen az sayıda kişiden biridir. Bu sırrı Beyazsakal'a anlatmıştır." diyoruz ya
1- Bu D.nin sırrını bilen başka birileri var mı veya kimler?
2- Roger nereden biliyor?, kimin sırrı bu?

trafalgarlaw

Logiaların meyve gücünü kapatma olayı paramecialarda da mümkün mü?

1.büyüklük olarak san juan wolf'a en yakın karakter(ler) kim?
2.hocam birde kaido'nun wb'yi durdurmaya çalışmasındaki amaç ne, yani wb için iyilik mi yapıyor yoksa kötülük mü?

ONEPİECE

Karayip korsanları filminde edward teach olarak karasakal karakteri var, one piece'de isimlerinde D bulunan karakterlerdeki D'ler ismin kısaltılmışı olabilirmi, yani şöyle Marshall Edward Teach

luffy 2 yıl aradan sonra ki gücüyle şu ana kadar gösterilmiş schibukailerin hangilerini yenebilir.

Biliyorsun ki Shanks çok tartışılıyor. 3 haki kullanıcısı ve kılıç kullanımında çok yetenekli. Ama düşününce bana gücü çok yıkıcıymış gibi gelmiyor tek kollu kılıç kullanan bir adam. Ancak yonkou olduğu olduğu için ve pek gücü hakkında pek anime ve mangada görülmüş bişey olmadığı için ben ekstra bir yeteneği veya yetenekleri olabileceğini düşünüyorum, özellikle yıkıcı bir gücü.(Şeytan meyvesi filan değil) Sen buna katılıyor musun yoksa şu ana kadar görüldüğü kadarı yeterli mi dersin?
Yıkıcılık yerine bireysel özellikleri ön plana çıkmıştır. Meyve yemeyen kişiler, genelde kişisel yeteneklerini öne çıkarıyor. Shanks'ın ek özellikleri hızı ve refleksleridir bana göre.

Garp ile Roger'in zamanın da birbirlerini defalarca köşeye sıkıştırdığını duyduk Roger den.Sence bu olaylar gençlik yıllarında olmuş olamaz mı? Shanks ve Mihawk gibi.Şu an Denizcilerin bir Yonkou ile karşılaşmalarına tam ekip olarak toplanmaları halde Son filmin Special'in de yanlış hatırlamıyorsam Garp Roger'in yerini öğrendiği zaman harekete geçiyor diyelim ki karşılaştılar yanında Sadece Aokiji ve Akainu var onlarda şuan ki kadar güçlü değillerdir.Şuan ki kor amiralerin bazıları o zamanda rütbeli kişiler ee günümüz de tam ekip toplanan denizciler ne yapabilecekler ki Roger'in tayfası da işe dahil olacak Rayleigh artı üst seviye korsanları vardır onlara nasıl rakip olacaklar?
Hayır. Roger, krallığa yürürken, Garp onu kovalamış. Büyük ihtimal, Roger tayfası zarar görmesin diye kaçmıştır ya da Garp ile teke tek kapışmıştır.

roger ace'i garp'a teslim ederken "yapıcağını biliyorum, çocuğuma iyi baktığına emin ol" diyor ya orda haki kullanıyor mu? animede de öyle bi his uyandırmıştı bende mangaya da başladım daha yeni orda da farkettim.Yani zorla mı kabul ettiriyo garp'a? bi açıklık getir misin sana zahmet:D
bi de "- Roger, D. sırrını bilen az sayıda kişiden biridir. Bu sırrı Beyazsakal'a anlatmıştır." diyoruz ya
1- Bu D.nin sırrını bilen başka birileri var mı veya kimler?
2- Roger nereden biliyor?, kimin sırrı bu?
Roger, Garp'ı iyi tanıyor. Günahsız bir çocuğun ölümüne izin vermeyeceğini de biliyor. Bu yüzden lafını söyleyip çekiliyor, Garp'ta yapmak zorunda kalıyor.
1. Ölmüş olarak Roger ve Beyazsakal. Yaşayanlar içinde de, Kureha, Shanks, Crocus, Rayleigh ve Buggy. Bir ihtimal Nico Robin.
2. D ismini taşıyan insanlar tarafından nesil nesil aktarılmış bir miras.

Logiaların meyve gücünü kapatma olayı paramecialarda da mümkün mü?
Güç kendi kontrolünde değilse, kapatılamaz.

1.büyüklük olarak san juan wolf'a en yakın karakter(ler) kim?
2.hocam birde kaido'nun wb'yi durdurmaya çalışmasındaki amaç ne, yani wb için iyilik mi yapıyor yoksa kötülük mü?
1. Oars, Oars Jr. ve Kraken. Daha büyük karakter yok bunlardan.
2. Kaido'nun amacı, Hükümet ve Yonko'lar arasındaki dengeyi korumak. Beyazsakal'ın Denizciler'le savaşa girmesi, dengeyi bozacağından, durdurmaya çalıştı.

Karayip korsanları filminde edward teach olarak karasakal karakteri var, one piece'de isimlerinde D bulunan karakterlerdeki D'ler ismin kısaltılmışı olabilirmi, yani şöyle Marshall Edward Teach
Hayır. D bir soy ismi.

Hocam sence Yonkuo'nun Güç sınırı nedir?
One Piece Dünyası'nın en güçlü karakterleri işte. Güçlerine örnek verebileceğim biri yok malesef. Beyazsakal, yaşlı, yaralı ve hastaydı.

luffy 2 yıl aradan sonra ki gücüyle şu ana kadar gösterilmiş schibukailerin hangilerini yenebilir.
Crocodile, Gekko Moriah, Boa Hancock ve PX-0. Jinbe ile berabere kalır. Mihawk'ı yenemez.

zoronun şimdiki hali lucciyi yenebilir mi ?
Büyük ihtimal eşit seviyededir.

okyanus tuzu

Syn. Smoker :D Benim sorum biraz geyik gibi olacak farkındayım fakat merak ediyorum...One piece Tokyo da bize göre saat kaçta yayınlanıyor yani düzenli yayın akışları olduğunu varsayarak soruyorum ve buradaki gibi kanal d atv vs... gibi kanalları varsa hangi kanalda yayınlanıyor One Piece

Syn. Smoker :D Benim sorum biraz geyik gibi olacak farkındayım fakat merak ediyorum...One piece Tokyo da bize göre saat kaçta yayınlanıyor yani düzenli yayın akışları olduğunu varsayarak soruyorum ve buradaki gibi kanal d atv vs... gibi kanalları varsa hangi kanalda yayınlanıyor One Piece
Fuji Tv'de, sabah kuşağında yayınlanıyor. Türkiye saatiyle de sabaha karşı 03:30-04:00 arası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık