Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Smoker şu iki kare hakinin daha iyi olduğunu göstermiyor mu ?
Akainu eli yanan jinbe'ye vuruşu yapmadan önce bu saldırı ile o bölüm durduruluyor
Jinbe'nin vuruşu
hiç bişey olmamış gibi aynen magma yumruğunu yapıştırıyor, luffy ve jinbe ağır yara alıyor, luffy'nin göğsüne X işareti bu sahneden sonra oluyor
2. resimde gördüğün gibi, Akainu olaya girmiş bile. Jinbe orda Haki ile vursa bile, aynı yumruğu yerdi.

Denizkızı prensesi Noahın üstüne çıksa gemi hala onu takip edermi ayıldıktan sonra
Eder.

luffy ace'i yener demişin ama jimbei yenemez demişin ace zaten jimbeiyi yenmemişmiydi ?
Ace'in sadece Logia gücü var. Jinbe, farklı teknikler kullanabiliyor. O yüzden öyle düşünüyorum.

amiral demek yıkıcı gücü olması gerekmiyor dedin ama, 3 amiralin de yıkıcı gücü muazzam. ben öyle düşünüyorum yani.
Aokiji'nin yıkıcı bir gücü yok bence. Genel kanı da bu yöndedir sanırım.

Anime 513te Doflamingonun konuştuğu adam hakkında bi bilgi varmı?
Malesef.

doğru diyosun Smoker tecrübe çok önemli ona katılıyorum ama sana lgöre de bi zaman atlaması daha olmaz mı o zaman yoksa Luffy tecrübe kazanana kadar biz yaşlanırız:D bir de yeterince tecrübe kazandığında Zoro ve Sanji de amirallerle dövüşebilecektir değil mi? Yoksa bi Luffy hangi birini yenecek Roger'ın en iyi adamı amirallerle rahat dövüşbilecek güce sahipti sonuçta aynı şekilde Beyazsakal'ında en iyi adamları amirallerle dövüşüyordu çok rahat yani bizim Zoro ve Sanji de o seviyeye gelecektir değil mi?
Şimdi, Luffy ve adamları neden Roger tayfası ile karşılaştırılıyor onu anlamadım. Yani şart mı Luffy'nin Roger'ı, Zoro'nun Rayleigh'i geçmesi şart mı? Amiral seviyesine çıkacak bu arkadaşlar ama zamanla.

usta shiki zamanında gold d. roger ile kapışmış, garp&sengoku ile aynı anda kapışmış marinefordu yerle bir etmişler bu kapışmalarda ama daha haki kullanamayan luffy tarafından yenilmiş bu durum insanı şaşırtıyor sence shiki harcanmadı mı? Üstelik shiki sence rayleigh ile denkler?
Shiki'nin bacakları yoktu. Yaşlanmıştı. Bunlar büyük dezavantajlar.

Kong neden ace'nin idamına katılmamış sence?
Çünkü Hükümet çatısı altında çalışıyor. Savaş gücü değil yani.

Ace magellan'ı yenebilir mi?
Yener.

Smoker san, Decken'e Kairoseki ile dokunulması sonucunda görsel olarak nasıl bir sonuç ortaya çıkar? Yani Jozu elmasa dönüştüğünde ona bu taş ile dokunsak elmas vücudu normale döner,görsel bir şeyler olur. Peki Decken'e dokunursak ne olacak? Ellerindeki hedef hafızasını geçici olarak kaybedebilir mi ya da hedefe bir şey yollasa yollanan cisim durur mu? Yoksa sadece bir değişiklik olmaksızın Luffy'nin hapse düşmesinde olduğu gibi vücudu zayıflar mı?
Bir değişiklik olmaz. Attığı cisminde duracağını sanmıyorum. Meyve gücünün sınırı olmamış oluyor o zaman, mesafe bazında.

paruj

karşılaştırmaktan ziyade örnek vermek istedim yani asıl sorum Sanji ve Zoro'nun amiral seviyesine çıkıp çıkmayacağı hakkındaydı. bir de tekrar aynı şeyi soruyorum ama sence bir zaman atlaması daha görürmüyüz yoksa bizimkilerin tecrübe kazanması düşündüğümüzden daha mı çabuk olur?

karşılaştırmaktan ziyade örnek vermek istedim yani asıl sorum Sanji ve Zoro'nun amiral seviyesine çıkıp çıkmayacağı hakkındaydı. bir de tekrar aynı şeyi soruyorum ama sence bir zaman atlaması daha görürmüyüz yoksa bizimkilerin tecrübe kazanması düşündüğümüzden daha mı çabuk olur?
Tekrardan bir zaman atlaması olmaz sanıyorum. Çizgisel şekilde gider artık seri. Zoro ve Sanji'de Amiral dengi olurlar.

Smoker, shicileri güçlerine göre sıralaması nasıl olur sana göre ?

edit : ivankov-vista-ace'ide bu sıralamaya katarmısın ?

bravedevil

Benim merak ettiğim sana göre luffy yeni bir gear bulmuş mudur? Bulduğunu düşünüyosan direkt logia kullanıcılarına yönelik bir gear mıdır?

real

nami'nin doğduğu şehir biliniyor mu?
birde Bellmere savaşırken nami ve nojiko'yu bulduğu yer grand lineda mı?

okyanus tuzu

Wanted ı Copper in wanted ından daha düşük bir karakter var mıdır ?

Smoker, shicileri güçlerine göre sıralaması nasıl olur sana göre ?

edit : ivankov-vista-ace'ide bu sıralamaya katarmısın ?
Gücünü bilmediğimden Doflamingo'yu sıralamaya dahil etmiyorum.

Mihawk>Jinbe>Vista>Hancock>Ace=CrocodileIvankov>PX-0>Moriah

Benim merak ettiğim sana göre luffy yeni bir gear bulmuş mudur? Bulduğunu düşünüyosan direkt logia kullanıcılarına yönelik bir gear mıdır?
Sanmıyorum.

nami'nin doğduğu şehir biliniyor mu?
birde Bellmere savaşırken nami ve nojiko'yu bulduğu yer grand lineda mı?
Açıklanmadı.
Grand Line'da bulma ihtimali yok. Çünkü küçük bir kayıkla gelmiş köye.

Wanted ı Copper in wanted ından daha düşük bir karakter var mıdır ?
Yoktur. Sanmam.

http://kurgudunyam.wordpress.com/2011/05/01/one-piece-sari-veribankasi-yellow-databook-roronoa-zoro/

one piece yellow databook ta roronoa zoroyu çevirmişler. luffy ile aynı güçte diyor. yazıyı okuyup yorumlarmısın. çok güzel bir yazı zira.
Unarguably an extremely powerful and strong young fighter with immense potential, Zoro is one of the Straw Hat Crew's top three fighters, and his strength is considered so great that people occasionally mistake him as the captain of the Straw Hat Crew after witnessing his fighting skills in battle. While Luffy always fights the strongest enemy, Zoro usually fights the second strongest enemy.

Wiki'nin Zoro'nun gücünü anlatan kısmında öyle bir ibare yok gördüğün gibi. Wiki'de yoksa, adını duymadığım bir sitenin yazdıkları beni ırgalamıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık