Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

trafalgarlaw

Kral haki iradesi kendinden daha az olanları mı bayıltıyor?

İleride Tuz meyvesi olsa Paramecia yada Logia mı olur .
Bir de Tuz meyvesi olduğunda meyveli birilerine dokunduğunda meyvesi iptal olur mu .

Smoker nasılsın? çoğu saçma soruyu okudukça benim bile canım sıkılıyor sana kolay gelsin... boş yere de silme ha ortada bi soru var.

levo

kairoseki ile temas halindeyken denize giren bir şeytan meyvesi kullanıcısı yüzer mi yoksa hareketsiz mi kalır

Eski sayfaları karıştırırken bir şey kafamı karıştırdı. Don Krieg, Zeff hakkında "Grand Line'da 1 sene boyunca hayatta kalabilmiş. Bu şeytan meyvesi kullanıcılarına karşı bir şeyler bulmuş olmalı" diyor.Buradan Zeff'in Bushoku haki kullandığını(zamanında) söyleyebilir miyiz ?

Sence serideki en iyi tekme atan karakter kim?
Estetik dersen Sanji derim. Güç dersen Kizaru derim. Klas dersen Zeff derim.

Rayleigh Shiki'den güçlü müdür?
Bana göre denktir.

Smoker san, Caribou Shirahoshi'yi içerisine alsa gemi durur mu Caribou'yu mu takip eder ?
Cariboo'nun peşinden gitmesi lazım. Çünkü hedef ölmüyor.

Kral haki iradesi kendinden daha az olanları mı bayıltıyor?
Hayır. Genel olarak iradesi zayıf kişileri bayıltıyor.

sence smoker amiral seviyesine çıkabilir mi? yani sonuçta smokerin meyvesi yıkıcı bir gücü yok sadece meyve gücünü etkisiz hale getiriyor.
Çıkabilir tabi. Meyvesinin bilmediğimiz birçok özelliği vardır. Amiral seviyesi demek, yıkıcı güç demek değildir.

luffy suanki gücüyle jimbeiyi yenebilirmi
luffy su anda hangi schibukaileri indirebilir
Yenemez.
Yendiklerini yener. Mihawk'ı yenebileceğini sanmıyorum.

Doflamingonun gücü logialara etki ediyormudur sence?
Etmediğini savaşta gördük. Bencesi, sencesi yok yani.

Smoker geminin durdurulması için senin kendince bir teorin var mı?
Shirahoshi, adanın dışına çıkıp gemiyi dövüşler bitene kadar oyalar. Shirahoshi, geminin üzerine çıkıp, dövüşler bitene kadar geminin hareket etmesini engeller. Shirahoshi, Deniz Kralları'nı gemiyi durdurmaları için çağırır. Başka ihtimal gelmiyor aklıma.

İleride Tuz meyvesi olsa Paramecia yada Logia mı olur .
Bir de Tuz meyvesi olduğunda meyveli birilerine dokunduğunda meyvesi iptal olur mu .
Yüksek ihtimal Logia olur. Meyve iptal olmuyor zaten normalde, güçleri engelleniyor. Meyve gücünün direk kendisini etkisiz hale getirmek için deniz suyu gerek. Sade tuz yetmez yani.

Smoker nasılsın? çoğu saçma soruyu okudukça benim bile canım sıkılıyor sana kolay gelsin... boş yere de silme ha ortada bi soru var.
İyiyim. Buraya sorulan en saçma sorulardan birini sordun bu arada.

kairoseki ile temas halindeyken denize giren bir şeytan meyvesi kullanıcısı yüzer mi yoksa hareketsiz mi kalır
Kairouseki, meyve güçlerini iptal etmez, engeller. Yani Kairouseki takılı biri denizce düşerse, hala meyvesi aktif olduğundan batar.

Naruto filimlerinden hangileri filler değil
Naruto'nun animesini ve filmlerini izlemedim. Mangasının da bazı bölümlerine baktım. O yüzden fikrim yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık