Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    338
Kuduz beyne yakın noktadan ısırıldığında saniye dahi kaybetmeden aşı vurulmasını gerektirecek kadar hızlı ilerleyen tehlikeli bir hastalık. Adam geberip gidecek burnundan ısırılmış resmen hayatıyla kumar oynuyor orada ve hala daha telefon kamerasına bakıp önce köpekle ilgilenin şovunu yapmanın peşinde. Dolandırıcının niteliksiz olanı da hiç çekilmiyor

Bizde doğru düzgün bir muhalefet olsa çoktan kurtulmuştuk iktidardan.
daha bugün haşemalı birine saldıırmış birileri, mevcut hükümet başörtüsünün çok ekmeğini yer,
kürt düğünlerinde pkk sloganları gerilla halayları var onlarca bideo var bu sıralar onu da çok kullanacak , şu an seçim olsun yine kazanırlar.
Muhalif siyasiler de taban da çok kötü.

matematiksel olarak yok çözümü, sen 100 bin tane kısırlaştırana kadar 1 milyon tane daha çiftleşecek seviyeye geliyor.
imkansız.
Bunca yıl kısırlaştırılma yapılmadığını dikkate alarak, atıyorum 2010 yılını baz alıp o hesaplamaları yaparsan şuanki sokaktaki sayıdan çok daha fazla köpek olması gerektiğini görebilirsin. Hayat kağıt üstündeki gibi işlemiyor malesef. Fizikçi olarak söylüyorum bunu ince hesap yapılırken bile ihmal edilen bir çok parametre oluyor. Köpeklerden örnek verirsem yapılan hesaplamaya yollarda ölen köpekler, hastalıktan ölenler, birbirleriyle dövüşüp ölenler vs. katılarak mı hesaplanmış ? Yoksa doğan her köpek güllük gülistanlık ömrünü tamamlıyor olarak mı? (Nasıl bir hesap yaptın bilmeden söylüyorum bunu.)

Bunca yıl kısırlaştırılma yapılmadığını dikkate alarak, atıyorum 2010 yılını baz alıp o hesaplamaları yaparsan şuanki sokaktaki sayıdan çok daha fazla köpek olması gerektiğini görebilirsin. Hayat kağıt üstündeki gibi işlemiyor malesef. Fizikçi olarak söylüyorum bunu ince hesap yapılırken bile ihmal edilen bir çok parametre oluyor. Köpeklerden örnek verirsem yapılan hesaplamaya yollarda ölen köpekler, hastalıktan ölenler, birbirleriyle dövüşüp ölenler vs. katılarak mı hesaplanmış ? Yoksa doğan her köpek güllük gülistanlık ömrünü tamamlıyor olarak mı? (Nasıl bir hesap yaptın bilmeden söylüyorum bunu.)
lineer değil exponantial olarak artan sayı var. yetişilemez. biz de ucundan matematik mühendisiyiz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık