Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    338
Muhalefet o kadar dandik ki kardeşim adamlar haklı.

Geçen çoluğunu çocuğunu kaybetmişlerle ilgili videolar düştü ürperdim resmen mallığın sınırlarında yaşıyor bizim muhalefet.

İlk başta kızılacaklar zaten iktidar ama fırsat veremeyecek kadar salak bir alternatifimiz var çok şükür.
Herif itlaf edeceğiz diyemiyor ki. Evet, sorun diyor merhamet dersi vermeyin diyor. :D 2004'te bunlar yasa çıkartmadı mı zaten? Uysalar sorun olmayacaktı. Göreceğiz ne kadar uyacaklarını şimdi. Şakşaklamak isteyene bahane çok sadece.

Herif itlaf edeceğiz diyemiyor ki. Evet, sorun diyor merhamet dersi vermeyin diyor. :D 2004'te bunlar yasa çıkartmadı mı zaten? Uysalar sorun olmayacaktı. Göreceğiz ne kadar uyacaklarını şimdi. Şakşaklamak isteyene bahane çok sadece.
Şakşaklamak isteme gibi bir durum yok olayı pek sağlıklı değerlendireceğini sanmıyorum :ehe:

Her zamanki şakşakcılara gelirsek o sıradan bir olay zaten.

Şakşaklamak isteme gibi bir durum yok olayı pek sağlıklı değerlendireceğini sanmıyorum :ehe:

Her zamanki şakşakcılara gelirsek o sıradan bir olay zaten.
Yoo gayet var. Bunları biraz tanımış insan; bunların göstermelik birkaç işlem yapıp, sorunu tamamiyle çözmeyeceğini bildiği için "reisi sevmem, ama haklı" diye konuşmaz. Bahsettiklerim düz insan değil by arada, Fahro'nun adamları sadece ekşi'de, sosyal medyadaki...

Yoo gayet var. Bunları biraz tanımış insan; bunların göstermelik birkaç işlem yapıp, sorunu tamamiyle çözmeyeceğini bildiği için "reisi sevmem, ama haklı" diye konuşmaz. Bahsettiklerim düz insan değil by arada, Fahro'nun adamları sadece ekşi'de, sosyal medyadaki...
Muhalefetin tavrından dolayı samimi insanlar olabilir dediğim gibi bunu kavramanı beklemiyorum.

Bazen iki salak arasından en az salak gördüğünü seçersin son seçimlerde benim yaptığım gibi :oleyo2:

Muhalefetin tavrından dolayı samimi insanlar olabilir dediğim gibi bunu kavramanı beklemiyorum.

Bazen iki salak arasından en az salak gördüğünü seçersin son seçimlerde benim yaptığım gibi :oleyo2:
O insanlar yok mu dedim Red? Öyle saflar hep olacak. Bunu belirtmeye gerek yok. Bunların yalanlarına hala inanacak kadar saf olup, sürü halinde "adam haklı yaw" diyenlere; anlayışlı olmak, ya da dikkate zorunda değilim sadece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık