Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    320
bu paw guards iyi pati ile ilişkilendirilmemiş miydi öyle bişiler olmuştu, pek hayır beklemiyorum. besleyip sömürüp sokaklarda ölüme terk edeceklerdir, max paw guards
hic bilmiyorum abi ben pek ilgilenmiyorum sokak kubekleri mevzusuyla o yuzden gundeminden de uzagim

Herhangi bir köpek çocuğuma şunu yapsa düşünmeden öldürürüm. Bu köpek şimdi benim çocuğuma saldırır sonra tek bulduğu bir çocuğa saldırabilir. Gidip belediyeyi arıcan alacak sonra yeniden salacak. Belediye veya hükümet buna çözüm bulana kadar kendi adaletimi uygularım. Onun da canı var diyorlarsa da herhangi bir adam da yapsa benzer yaptırım uygularım, sonuç olarak adamı öldürsen tutuklanabilirim ama köpekte para cezasından fazlası yememekle beraber koruma iç güdüsü devreye girer. Sonuç olarak da birkaç malla uğraşırım en fazla.

Not: Suri, Afgan ve Paki olsa da onlarda bir gün yolda giderken ortadan kaybolur. Malum onlarda bunu yaptıktan sonra salınacağından.

Son düzenleme:
Herhangi bir köpek çocuğuma şunu yapsa düşünmeden öldürürüm. Bu köpek şimdi benim çocuğuma saldırır sonra tek bulduğu bir çocuğa saldırabilir. Gidip belediyeyi arıcan alacak sonra yeniden salacak. Belediye veya hükümet buna çözüm bulana kadar kendi adaletimi uygularım. Onun da canı var diyorlarsa da herhangi bir adam da yapsa benzer yaptırım uygularım, sonuç olarak adamı öldürsen tutuklanabilirim ama köpekte para cezasından fazlası yememekle beraber koruma iç güdüsü devreye girer. Sonuç olarak da birkaç malla uğraşırım en fazla.
paramı öder çıkar giderim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık