Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    320
Benim can güvenliğimi tehtid eden şey bir insan da olsa gereğini yaparım. Altını çiziyorum. Hayvanlara karşı bir nefretim yok fakat beni tehlike içine düşürecek bir durumda ona da gereğini yaparım. İnsanoğlunun vahşileşmesinden çekinen hayvanseverler de şikayeti bizlere yapacağına hükümete baskı kurup çözüm yolunu bulsunlar.

Benim arkadaş annesini gece iş dönüşü önüne gidiyor bazen dolmuş durağına kadar eşlik ediyor sırf kadın köpeklerden korktuğu için. Ben ordu sahilinde yalnız gezerken arkamdan beni evime kadar takip eden köpeklerle uğraşmak istemiyorum. Söylenen iki taraflı mağduriyet zaten "orantısız" artıştan kaynaklı. Hükümetin köpekler hakkında bırak aksiyonu bir söylemi bile yok. Köpek sayısı çok fazla daha düşük zekalı hayvan zekasına yakın insanlarda bireysel olarak toplu hayvan katliamı ile buluyor çözümü. Köpek sayısı azaltılmalı ileride daha büyük sıkıntılara sebep olacak bu gidişle

En çok da neye gülüyorum biliyor musunuz? Oturduğu yerden ama şöyle böyle diyen kişilere ve dediklerine.

Sokaktan kedi ve köpek alıp baktım birisi Sibirya kurdu idi sıcak havalarda kötü olduğu için Ukrayna'ya yolladım arkadaşa.

Hala her ay yaklaşık bin lira sokak hayvanlarına mama veririm güvendiğim barınak üzerinden. Gider onlara ellerimle yuva yaparım vs vs. Bunları da onları sevdiğim için yaparım.

Amaaan ben ne konuşuyorum. Çok da fifi.

En çok da neye gülüyorum biliyor musunuz? Oturduğu yerden ama şöyle böyle diyen kişilere ve dediklerine.

Sokaktan kedi ve köpek alıp baktım birisi Sibirya kurdu idi sıcak havalarda kötü olduğu için Ukrayna'ya yolladım arkadaşa.

Hala her ay yaklaşık bin lira sokak hayvanlarına mama veririm güvendiğim barınak üzerinden. Gider onlara ellerimle yuva yaparım vs vs. Bunları da onları sevdiğim için yaparım.

Amaaan ben ne konuşuyorum. Çok da fifi.
Ne yapalım. Oturmayalimda çıkıp sokak köpeklerini mi avlamaya başlayalım.

Bu ülkede bunun bir çözümü çıkmaz.

Konu tarihi 2021, muhtemelen 2025 de benzer şeyler tartisilacak. İtlaf edilsin mi kısırlaştırma mı yapılsın? Barınak mı yapılsın vb. diye gider.

Sadece kısırlaştırma seferberliği düzenlense bu kadar yılda şimdiye azalmıştı yavru görmemeye başlamıştık. Dediğim gibi böyle gider bu tartışmalar, icraat sıfır ülkede.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık