Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    320
Bugün staja giderken demir çitlerin arkasında iki köpek beni görür görmez havlayıp üstüme doğru koşmaya başladılar. Dedim iyi ki engel var şimdi toslayacaklar ehe ehe dedim. Ama meğer kapının kilidi yokmuş ve kapıdan çat diye çıktılar.

O an kafamda çalan müzik

Allah'tan araya dolmuş girdi de bugün de parçalanmadık.

Bugün staja giderken demir çitlerin arkasında iki köpek beni görür görmez havlayıp üstüme doğru koşmaya başladılar. Dedim iyi ki engel var şimdi toslayacaklar ehe ehe dedim. Ama meğer kapının kilidi yokmuş ve kapıdan çat diye çıktılar.

O an kafamda çalan müzik

Geçmiş olsun. Bu duruma birileri el atmalı artık. Oturduğum sitede 10-15 köpek var. Çete olarak geziyorlar. Gece 3-4 gibi deli gibi havlıyorlar. Bir de artık o kadar kalabalıklar ki birbirleriyle yemek vs için dövüşüyorlar. Hayvanlara da eziyet yani. Bilmiyorum bu işin sonu nolacak ama umarım en yakın zamanda bir çözüm düşünülür ve uygulanır.

• Like
Tepkiler: Vvv
Geçmiş olsun. Bu duruma birileri el atmalı artık. Oturduğum sitede 10-15 köpek var. Çete olarak geziyorlar. Gece 3-4 gibi deli gibi havlıyorlar. Bir de artık o kadar kalabalıklar ki birbirleriyle yemek vs için dövüşüyorlar. Hayvanlara da eziyet yani. Bilmiyorum bu işin sonu nolacak ama umarım en yakın zamanda bir çözüm düşünülür ve uygulanır.
Ben şikayet ettim geri de döndüler. Valla en fazla alır aşılar geri koyarız kanuna göre yasak dediler.

Köpek sorununun meclisin gündemine taşınması lazım.

Son düzenleme:
Köpekler artık iyice sorun olmaya başladı. Ormana yakın bir yerde oturuyorum site tarzı yerler köpekleri şikayet edince gelip buradaki ormana atıyorlar haliyle de burada köpek nüfusu artıyor. Birde sürü halinde gezmeye başlamışlar yoldan gecen birkaç kişiye saldırmışlar. Birkaç gün önce de sokakta ve bahçede beslediğim kedilere saldırdılar yavru kedinin biri kacmaya çalışırken hayvanı parçaladılar, bir gözü kör olan diğer kedim de ağaca tırmanmaya çalışırken kör olan gözüne ağacın dikeni girdi.Kovuyorsun kaçmıyorlar aksine üstüne geliyorlar. Özellikle son günlerde Köpekler yüzünden ölen/yaralanan kişilerin haberleri arttı hem insanların hem de diğer hayvanların can güvenliği iyice tehlikeye girdi. Köpekleri çok severim tamam ama bu olayları da görmezden gelmemek gerek.

O an kafamda çalan müzik

İyi ki bir şey olmamış lan attığım kahkahanın vebali iki cihanda yakamı bırakmazdı yoksa

İyi ki bir şey olmamış lan attığım kahkahanın vebali iki cihanda yakamı bırakmazdı yoksa
Bana bir şey olsaydı komik olmazdı. Ama olmadı ve geriye kapalı kaldığım kapılar açıldığı zaman yaşadığım komik şok duygusu kaldı :D. O yüzden komik ve Benny Hill theme ondan attım. Umarım bir süre sonra sokakta köpek kalmayınca iyice komik hale gelir :/

Bana bir şey olsaydı komik olmazdı. Ama olmadı ve geriye kapalı kaldığım kapılar açıldığı zaman yaşadığım komik şok duygusu kaldı :D. O yüzden komik ve Benny Hill theme ondan attım. Umarım bir süre sonra sokakta köpek kalmayınca iyice komik hale gelir :/
Sevimli dostlarımız neşe saçıyor işte

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık