Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    320
Bu konuyu burada gördüğüme şaşırdım hakikaten en iyi forum olmuş korsan fan.

Öncelikle sokak köpekleri Amerikan ya da avrupa sistemiyle yönetilmelidir.

Bu nedir?

Yakala-Beklet-Sahiplendir-Sahiplenen olmazsa itlaf. İğneyle uyutma yani.

Türkiye maalesef mama lobisi ve itçi dernekler yüzünden cehenneme dönmüş durumda.
Ülkede 50 tane çocuk sokak köpekleri yüzünden öldü geçen sene.

Şimdi çocugu olmayana bunu anlatamam ama, bakkala dahi çocuk yollayamıyorsunuz. Parka gidemiyorsunuz köpek var özgürce bisiklet binemiyorsunuz köpek var. Engelliler artık dışarı bile çıkamıyor!

Çaresi itlaftır ve 5199 denen garabet kanun değişmelidir.

Cozumu bellı,sebeplerı bellı,sorunları bellı o yuzden ne yazmaya, ne konusmaya gerek vardır. Tek bır eyleme bakar.

Daha fazlasını konusmaya gerek yok.

Sokak köpekleri konusu açıldığında "siz surilere afganlara itiraz edin önce" diyen insanlar ne içiyorsa ben de aynısından istiyorum.
Dün gece arkadaşımda çantamı unuttuğumdan almak için çıktım. Biraz oturduk falan sonra eve dönüş yolumu 6 lı çete kesmiş .dd uzaktan bakıyorum arabalara havlıyorlar arkalarından koşuyorlar falan. Burdan geçilmez diye yolu epey uzatarak eve döndüm.

Dün gece arkadaşımda çantamı unuttuğumdan almak için çıktım. Biraz oturduk falan sonra eve dönüş yolumu 6 lı çete kesmiş .dd uzaktan bakıyorum arabalara havlıyorlar arkalarından koşuyorlar falan. Burdan geçilmez diye yolu epey uzatarak eve döndüm.

Ama insanlar da kötü işler yapabiliyor hüüüğğ. Seni öldürüp tecavüz edip kuyuya atabilirlerdi ://

Sevimli dostlarımız sana güzel bir ders vermiş. Bir daha çantanı bir yerde unutmazsın. Her şeyi problem edip de sokağın gerçek sahiplerine söylenmeyin burası onların evi bizler misafiriz

@Arthur Morgan

Olm şaka bir yana git iki rekat namaz kıl. Ben saldırıya uğradım 2 gün sonra Erdoğan köpekler toplanmalı dedi. Gizli Muhafazakarlığım işe yaradı. Ama şimdi sen... 10 Anti Gutts etki edersin bu seksomanyaklığınla .s

Ya da git her şey benim suçumdu onlarla sonra çok iyi arkadaş oldum falan yaz bir yerlerde ne bilem.

@Arthur Morgan

Olm şaka bir yana git iki rekat namaz kıl. Ben saldırıya uğradım 2 gün sonra Erdoğan köpekler toplanmalı dedi. Gizli Muhafazakarlığım işe yaradı. Ama şimdi sen... 10 Anti Gutts etki edersin bu seksomanyaklığınla .s

Ya da git her şey benim suçumdu onlarla sonra çok iyi arkadaş oldum falan yaz bir yerlerde ne bilem.
Allah varsa ebu cehili affeder beni affetmez geri dönüş yolu kapalı bana xd

Sevimli dostlarımızla bir dahaki sefere senin için oyun oynayacağım söz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık