Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    320
Böyle video paylaşma ile bir yere varılmaz.

Ben de bunları atarım. Bunun iki türlü bir istismar olduğunu anlamak ve taraflardan birini düşmanlaştırmadan bu işi çözmek gerek.

Sokak köpeği bir sorundur, hele de sürüler halinde, tamamının barınaklara alınması da mümkün değildir. Ancak bu gerçeklik köpekleri düşmanlaştırmaya götürmemeli bizi. Yetkililerin ayıbıdır.

"Oyun Oynuyor" , "Sevimli Kerata" gibi pasif agresif yorum yazarak zeka ejekülasyonu yaşamaya çalışarak hiç olmaz bu işler.

Ben de bunları atarım. Bunun iki türlü bir istismar olduğunu anlamak ve taraflardan birini düşmanlaştırmadan bu işi çözmek gerek.

Sokak köpeği bir sorundur, hele de sürüler halinde, tamamının barınaklara alınması da mümkün değildir. Ancak bu gerçeklik köpekleri düşmanlaştırmaya götürmemeli bizi. Yetkililerin ayıbıdır.

"Oyun Oynuyor" , "Sevimli Kerata" gibi pasif agresif yorum yazarak zeka ejekülasyonu yaşamaya çalışarak hiç olmaz bu işler.
Çözüm olarak ne öneriyorsun mesela ?

Haklısın bu bir çözüm değil ama kimse burada hayvan, köpek düşmanı olduğu için söylemiyor bunları. Ortada bir sorun var ve bu sorun kimse tarafından dikkate alınmıyor. Bu durum çok kişinin canını yaktı, yakmaya devam ediyor ve edecek eğer önüne geçilmezse. Bu yorumları yapsak da yapmasak da bu gerçek değişmeyecek ve bu konuda görünürde düşünülen bir çözüm de yok. Mevcut iktidarın bu konuda konuştuğunu, aksiyon alacağını söylediği bir video gösterebilir misin? İnsanlar bir şekilde tepkilerini gösteriyor ki bu durum değişsin. Tepki göstermez hiçbir şey demezsek hiçbir şey de değişmez, şuan olduğu gibi.

barınaklara alınması mümkün değildir diyor ya işte. çözüm itlaf sonrası kontrol grubu da kısırlaştırma, barınak akabinde sahiplendirme olabilir. bunla başa çıkmanın başka yolu yok, zira sen de köpeğe sıkarım demişsin, aslında tam da bunu yapıyorlar eğer nüfus patlaması yapıp artık zarar veriyorsa hayvanlar.

ama şeyde karıştırmış, "oyun oynuyor ağbisi" "sevimli kerata kerberus" köpekleri düşmanlaştırmıyor, sözde hayvanseverlerin gerzek tezatını düşmanlaştırıyor. keza bu gerizekalılar sokak hayvanı diye bişeyle yaşayabileceğimizi sanıyorlar. sorun bizim onlarla yaşamamız değil sorun onların doğru düzgün sokakta yaşayamaması ve istedikleri gibi herkesin bilinçli olması gibi imkansız istekler. hayvan seven birisi bu hayvanların halini görüp de sokakta yaşamaları gerektiğini düşünemez. hayvanları sevimlileştiren oyun oynuyor lafı bu yüzden köpeklere değil gerizekalıları vurgulamak için söyleniyor.

Son düzenleme:
Ejakülasyon diye yazılıyor o :oops:
Gene yaşattın kendine bunu yani.

Ortada bir sorun var ve bu sorun kimse tarafından dikkate alınmıyor.
Bu platformda ve de bu şekilde mi ciddiye alınacak hocam Allahını seversen.

Mevcut iktidarın bu konuda konuştuğunu, aksiyon alacağını söylediği bir video gösterebilir misin?
Bunun yazdıklarımla alakası yok, sizlerin yaptığı şakalarla da alakası yok.

Tepki göstermez hiçbir şey demezsek hiçbir şey de değişmez, şuan olduğu gibi.
Ben tepki gösterilmesin, bir şey denilmesin demiyorum ki. Doğru platform da doğru bir üslup ile elbette. Zaten ben de size katıldığımı belirttim. Ancak olayları ajite eden ve de taraflardan birini karikatürize ederek olmamalı bu.

Bu konuda yazmıştım gene. Ayrıca ben bir çözüm önereceğim demedim. "Oyun yapıyor abisi , keh keh keh" diye ironi yapmanın da bir çözüm olmadığı açık.

Son olarak;

Burada circlejerk yaparak kimse farkındalık yarattığını, çözüm sürecinde bir faydası olduğunu bana savunmasın... Olayın mizahı ile mutlu iseniz benim diyebileceğim bir şey yok, özgür irade sonuçta. Ancak bana pek faydalı gelmedi aksine ülkenin metası haline gelmiş gene kutuplaştırma gibi duruyor.

Aksi takdir de istediğiniz gibi takılın beni bağlamaz.

Gene yaşattın kendine bunu yani.

Bu platformda ve de bu şekilde mi ciddiye alınacak hocam Allahını seversen.

Bunun yazdıklarımla alakası yok, sizlerin yaptığı şakalarla da alakası yok.

Ben tepki gösterilmesin, bir şey denilmesin demiyorum ki. Doğru platform da doğru bir üslup ile elbette. Zaten ben de size katıldığımı belirttim. Ancak olayları ajite eden ve de taraflardan birini karikatürize ederek olmamalı bu.

Bu konuda yazmıştım gene. Ayrıca ben bir çözüm önereceğim demedim. "Oyun yapıyor abisi , keh keh keh" diye ironi yapmanın da bir çözüm olmadığı açık.

Son olarak;

Burada circlejerk yaparak kimse farkındalık yarattığını, çözüm sürecinde bir faydası olduğunu bana savunmasın... Olayın mizahı ile mutlu iseniz benim diyebileceğim bir şey yok, özgür irade sonuçta. Ancak bana pek faydalı gelmedi aksine ülkenin metası haline gelmiş gene kutuplaştırma gibi duruyor.

Aksi takdir de istediğiniz gibi takılın beni bağlamaz.
Yazdığım paragrafı cümlelere ayırarak cevap vermek biraz mantıksız olmuş sanki. Paragrafta cümleler birbirleriyle bağlantılı olabiliyor. Dediklerimi anlayamamış gibisin. Paragrafı tekrar okumanı öneriyorum. Ayrıca circlejerk gibi kelimeler kullanarak kendini pek açıklayabildiğin söylenemez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık