Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sigara İçiyor musunuz?

Sigara Iciyor Musunuz ?

• Evet, Iciyorum.

Kullanılan: 98 27.7%
  • Hayir, Icmiyorum

Kullanılan: 237 66.9%
  • Birakma Aşamasindayim.

Kullanılan: 7 2.0%
  • Otlakciyiz :)

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    354
Anneannem hep böyle derdi. Fakat gerçek şu ki herhangi bir şey diğerinin yerini tutmuyor. Başka bir seçenek sunmaksızın bırakmak gerekiyor. Ayrıca adam hem et hem kuruyemiş yiyip sigara ve alkol de içebiliyordur mesela. Şimdi böyle olunca adama seçenek sunduğuna pişman olur insan
Sigara icecegine git kuru yemiş, et felan ye demek lazım. Yerine koyduğun da pek iyi değil.
Kişiye göre değişir tabii ama bir arkadaş yerine bitter çikolata koyarak bırakmıştı.

O zamanlar kaliteli çikolatalar da ucuzdu tabii : ))

Kişiye göre değişir tabii ama bir arkadaş yerine bitter çikolata koyarak bırakmıştı.

O zamanlar kaliteli çikolatalar da ucuzdu tabii : ))
Bırakmak için kendine bahane arıyorsun zaten o boşlukta. Çünkü içen kişi içmediği sırada ne yapılacağını bilmiyor. Çikolata, kuru yemiş, alkol, daha fazla yemek vs ama yerini tutmuyor. O süreci aşana kadar içmemeni sağlayacak bahaneler arıyorsun mesele o. Çikolata yedim sigara isteğimi bastırdı durumu olmuyor onu demeye çalışıyorum sadece

8 yıl oldu bırakalı , bırakmaya çalışanlara psikolojik destekte bulunabilirim..Arada sırada alkollü mekanlarda 1 tane dümenden içiyorum ama bağımlı olmuyorum. geçen sürede baya tiksinmişim demek ki

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık