Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sigara İçiyor musunuz?

Sigara Iciyor Musunuz ?

• Evet, Iciyorum.

Kullanılan: 98 27.7%
  • Hayir, Icmiyorum

Kullanılan: 237 66.9%
  • Birakma Aşamasindayim.

Kullanılan: 7 2.0%
  • Otlakciyiz :)

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    354
Benim bilanço senede 2-3 paketten çok çıkmaz. Sağlığıma zarar vermeyecek kadar içiyorum.
Üniversiteye geçince alkollü ortamın artması sebebiyle ve içen arkadaşların da artmasıyla ayda bir pakete çıkmıştı. Bunu fark ettiğim için haftada iki dalla kısıtladım kendimi, fazlası ikram edilirse almıyorum. Ayda bir alkol içerdik onu da bıraktım. Üniversite ortamı böyle alışkanlıklar açısından tehlikeli bir yer, ot içen de çok var etrafımda. Onu denemedim henüz.

Sigara içeceğinize gidin alkol tüketin.En azından alkolün belli bir oranı vücuda yararlı ve leş lahım gibi kokmuyorsunuz.

Sigara içeceğinize gidin alkol tüketin.En azından alkolün belli bir oranı vücuda yararlı ve leş lahım gibi kokmuyorsunuz.
Sigara içenlerin de normal popülasyona göre daha az yakalandğı hastalıklar hatta kanser var. İkisi de birbirinden beter, yaşam kalitesini aşırı düşüren bağımlılıklar. Mümkünse komple bırakmak yoksa da azaltmak gerekiyor.

Sigara icecegine git kuru yemiş, et felan ye demek lazım. Yerine koyduğun da pek iyi değil.
Anneannem hep böyle derdi. Fakat gerçek şu ki herhangi bir şey diğerinin yerini tutmuyor. Başka bir seçenek sunmaksızın bırakmak gerekiyor. Ayrıca adam hem et hem kuruyemiş yiyip sigara ve alkol de içebiliyordur mesela. Şimdi böyle olunca adama seçenek sunduğuna pişman olur insan

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık