Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sigara İçiyor musunuz?

Sigara Iciyor Musunuz ?

• Evet, Iciyorum.

Kullanılan: 98 27.7%
  • Hayir, Icmiyorum

Kullanılan: 237 66.9%
  • Birakma Aşamasindayim.

Kullanılan: 7 2.0%
  • Otlakciyiz :)

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    354
Bırakmanın ilk adımı bağımlı olduğunu kabul etmek. Kimse bağımlı olduğunun farkında değil istesem bırakırım diyorlar. Doğru haklılık payları var kimi üç gün kimi üç ay kimi üç yıl bırakınca bıraktım sanıyor. mesela ben bağımlıyım uzun zaman bıraktığım oldu ama öyle craving anları var ki bu andırın gardını düşürmeyeceksin yoksa yakalıyor yine.

Bunu işaretlediğimde hiç içmemiştim sanırım sonra denedim arkadaşlarda olursa bu aromalı olanlardan bir dal otlanıyorum ama içime çekemiyorum gözüm yaşarıyor ayrı konu

Bu senenin başında otlanarak okulda içiyordum, kendim paket almıyordum ama özellikle geceleri sabahlarken içmeye alışınca verdik tasmayı sigaranın eline. Yapacak bir şey yok yazın azaltırım diye umut ediyorum şuan.

4 5 yaşımda büyük dayımın elinden alıp 2 3 defa çekmiştim.Sonrasında kuzen anneme söylemişti.O gün diğer dayım annem babam ve anneannemden yediğim dayaği bir ben hatırlarım.

Üniversiteye geçince alkollü ortamın artması sebebiyle ve içen arkadaşların da artmasıyla ayda bir pakete çıkmıştı. Bunu fark ettiğim için haftada iki dalla kısıtladım kendimi, fazlası ikram edilirse almıyorum. Ayda bir alkol içerdik onu da bıraktım. Üniversite ortamı böyle alışkanlıklar açısından tehlikeli bir yer, ot içen de çok var etrafımda. Onu denemedim henüz.
Ot zaten Türkiye'de içilecek meret değil.Legal olmadığı için hem cezası var hem de bunun dolayısıyla kontrol edilmediği için bonzaiden tut tarım ilacına kadar her şeyi koyuyor üretici kar marjını arttırmak için.

Ben bir bağımlıyım, 3 günde 1 paketten 1 günde 3 pakete.. şaka şaka ama chainsmokera dönüştüm doğrudur. Vallahi paf küf içiyorum, şimdi babamın evindeyim, bi 4 gün içemiycem.

Bi ara bırakırım da o ara bu ara değil kesinlikle.

Ara sıra çok içilen bi ortamdaysam bir dal alıyorum. Zaten pasif içeceğim neden direkt içmeyeyim diyorum. Onun dışında kokusundan, ağır dumanından özellikle sıcak havalar ve dar alanlarda nefret ediyorum. Otobüs gibi yerlerde içip yanıma oturunca delleniyorum ve içimden bir güzel anıyorum o arkadaşı. Toplu taşımaya binmeden önce içmemeye çalışın, teşekkürler.

Ara sıra çok içilen bi ortamdaysam bir dal alıyorum. Zaten pasif içeceğim neden direkt içmeyeyim diyorum. Onun dışında kokusundan, ağır dumanından özellikle sıcak havalar ve dar alanlarda nefret ediyorum. Otobüs gibi yerlerde içip yanıma oturunca delleniyorum ve içimden bir güzel anıyorum o arkadaşı. Toplu taşımaya binmeden önce içmemeye çalışın, teşekkürler.
İçmeden binme olmaz toplu taşımaya, hele bir de terliysen ve dişlerini fırçalamadıysan... Rayihalar arasında mekik dokur insan :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık