Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Kız vs yok ki yenilsin. :) Yani shokugeki yapmadılar.
Onu biliyorum zaten Rindou bilerek yaptı bunu ama sonuç olarak ... Bunlar okuldan atılmadı asiler okulda kaldı demi Rindou yenildi sayılır. :D Azamı bunu azarladı ya hani senle sonra görüşeceğiz falan diye :D bak şimdi aklıma geldi belki de Rindou biliyordu böyle bir Shokugeki olacağını ondan geçirdi bunları :D

Seri çok iyi ya, dıştan konu yemek açıklık falan ama orayı görmüyorsunuz.

@Wataame Daisuki Rindou bariz güçlü bence hatta o gücün ne olduğunu gösterecek. Hiçbir şeyi kafaya takmayan eğlence derdi olan biri aşırı güçlüdür.

@RocheFelix Şimdiye kadar başlamaman hata.:D

Pişman değilim.
Ana karakteri sevdim güzel seri :D Önceden hep bi önyargılı yaklaşıyodum bu seriye ama düşündüğüm gibi değilmiş.
İnsan arada yeni bir şeyler farklı bir konu istiyor. Bence Soma son zamanların en farklı konulu anime,mangası :D
Seri çok iyi ya, dıştan konu yemek açıklık falan ama orayı görmüyorsunuz.

@Wataame Daisuki Rindou bariz güçlü bence hatta o gücün ne olduğunu gösterecek. Hiçbir şeyi kafaya takmayan eğlence derdi olan biri aşırı güçlüdür.

@RocheFelix Şimdiye kadar başlamaman hata.:D
Valla o kadar merakla bekliyorum ki anlatamam ayrıca bu Erina neden kendini sürmüyor ortaya onu anlamadım. Gitmiş takipçiyi sürmüş ortaya karşıda ağır toplar çıkar siz de öyle kalırsınız. :D

İnsan arada yeni bir şeyler farklı bir konu istiyor. Bence Soma son zamanların en farklı konulu anime,mangası :D

Valla o kadar merakla bekliyorum ki anlatamam ayrıca bu Erina neden kendini sürmüyor ortaya onu anlamadım. Gitmiş takipçiyi sürmüş ortaya karşıda ağır toplar çıkar siz de öyle kalırsınız. :D
Erina en son Rindou yu yenecek işte... Önceden Rindou yu sürüyor ki mangaka bi ki numarasını göstereyim sonra yenilsin diyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık