Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Alla Rindou çıktı ben size diyeyim mi bunlar bizim 3 lüyü ezecekler. Takipçi kesin gitti de Kuga ve Megishima dan emin değilim ama Tsukasa var yani şimdi :D
Benim en umutlu olduğum Mimasaka la. Diğerlerinde iş çok zor görünüyor. Rindou birinciden dahi iyi çıkabilir diyebiliyorsak mangaka Megishimayı erken eleyecek gibi. Mimasaka belki kazanır.

Benim en umutlu olduğum Mimasaka la. Diğerlerinde iş çok zor görünüyor. Rindou birinciden dahi iyi çıkabilir diyebiliyorsak mangaka Megishimayı erken eleyecek gibi. Mimasaka belki kazanır.
Şimdi çok çelişkiye düştüm ben Aldini ve Megumiyi kazandırmak için Rindou yu kaybettirdi bilerek mangaka şimdi ise olaya dahil oldu mecbur olacak zaten ama Megishimanın vs sini de adam çizmedi direk kazandı dedi geçti. Şimdi burada Rindou nun aşçılığı ve Megishima bilinmiyor aralarında çok da uçurum yoktur.Bende bir tek 3. koltuktan umutluyum asıl ilk patlayan Mimasaka olur bence .. :D

Şimdi çok çelişkiye düştüm ben Aldini ve Megumiyi kazandırmak için Rindou yu kaybettirdi bilerek mangaka şimdi ise olaya dahil oldu mecbur olacak zaten ama Megishimanın vs sini de adam çizmedi direk kazandı dedi geçti. Şimdi burada Rindou nun aşçılığı ve Megishima bilinmiyor aralarında çok da uçurum yoktur.Bende bir tek 3. koltuktan umutluyum asıl ilk patlayan Mimasaka olur bence .. :D
Büyük günaha girdin haberin yok. Cehennemde yerin garanti :D

Rindou onlarla shokugeki yapmadı ki. Onlar yemek yaptı bu da tattı. Güzel deyip geçirdi. Kapışma olmadı yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık