Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Erina çerez? İsterse bir numara olsun. Erina dediğin sadece zevkine o koltukta oturuyor. İstediği sıra birinci de olur.
Erina gibi egosu tavan biri istemiyor öyle mi, millete tepeden bakan köylü diye aşağılayan aynı kızdan mı bahsediyoruz. Buyursun gitsin meydan okusun. Rindou ile 10 maç yapsa belki 1 tane kazanır o da şansına olur. Rindou sanırsın torpille elitlerde.:D

Erina gibi egosu tavan biri istemiyor öyle mi, millete tepeden bakan köylü diye aşağılayan aynı kızdan mı bahsediyoruz. Buyursun gitsin meydan okusun. Rindou ile 10 maç yapsa belki 1 tane kazanır o da şansına olur. Rindou sanırsın torpille elitlerde.:D
Torpil değil de sanki 10 koltuğun hepsi aynı sene mezun olunca mecburen bunları almışlar ilk sıralara :oleyo: Sonra öyle gitmiş...

Erina çerez? İsterse bir numara olsun. Erina dediğin sadece zevkine o koltukta oturuyor. İstediği sıra birinci de olur.
La Hasan. Fan oldu mu tam oluyorsun ha. :D Önceleri yarı ciddi-yarı trollüğüne Erina'ya laf sokuyordum ama bu sefer ciddi bir şey söyleyeceğim. Hatta benim söylememe de gerek kalmamış pek. Selim noktayı koymuş zaten. Bu kızın gücü yetiyorsa her ama her ortamda birinci olmaya çalışır. Egosu ve misyonu bunu gerektiriyor çünkü. Ha ne olmuş? Ego var mı var? Tanrının dili var mı? O da var. Sonuç? Birinci olamamış. Niye? O kadar iyi bir aşçı değil çünkü. Bebe mamaları üzerinden gurmecilik yapmaya benzemiyormuş demek ki aşçılık. Daha çok ekmek yemesi gerekiyormuş.

Ana karakter olan Erina ile yan karakter olan Rindou yu tartışıyorsunuz ama nedense Azami arc a girdik gireli Rindou yu Erinadan daha çok çizdi mangaka ... İşin sonunda Erina nın Rindou yeneceği olsa bunun neden olduğu bellidir. Şimdi Erina vs Rindou karşılaştırması yapmayın .. Erina gitsin ilk bir yemek yapmayı öğrensin ..

La Hasan. Fan oldu mu tam oluyorsun ha. :D Önceleri yarı ciddi-yarı trollüğüne Erina'ya laf sokuyordum ama bu sefer ciddi bir şey söyleyeceğim. Hatta benim söylememe de gerek kalmamış pek. Selim noktayı koymuş zaten. Bu kızın gücü yetiyorsa her ama her ortamda birinci olmaya çalışır. Egosu ve misyonu bunu gerektiriyor çünkü. Ha ne olmuş? Ego var mı var? Tanrının dili var mı? O da var. Sonuç? Birinci olamamış. Niye? O kadar iyi bir aşçı değil çünkü. Bebe mamaları üzerinden gurmecilik yapmaya benzemiyormuş demek ki aşçılık. Daha çok ekmek yemesi gerekiyormuş.
Fanlığını yapsam daha farklı konuşurdum. @Daredewill yani Selim'in de cevap verebildiği bir şey yok. Erina'nın bu konuda özel bir çabası olduğunu bile görmedik. Yoksa bizim ana karakter Yukihira'nın bile kendi alanında 2-3 bölüm önce yendiği Elit 7 numarayı her türlü yenebileceğini de biliyoruz. Kızın bu konuda bir gayreti yok. Şu an konu çok daha ayrı yerlerde.

Erina'nın seviyesi forumda hala daha tam idrak edilememiş. Kızın ders verdiği karakterler Elit Sıralamasından karakterleri yeniyor. Zaten yakındır siz de görürsünüz. Erina için ciddi bir rakip bile olamaz Rindou.

Erina yemek yapmayı öğrensini de duyduk helal olsun.:D Erina Rindou'dan bile Krallara layık yemek çıkarır.

Birinci neden olamamış sahalarına girmişsiniz bir de.:D Shokugeki ile sıralamalar değişiyor. Shokugeki de ise birisi düello teklif etse dahi karşıdaki kabul etmediği sürece bu gerçekleşmiyor. Sıralamanın nasıl değişmesini bekliyorsunuz? :D Belki de kızla öyle bir yarışa girmekten bile kaçınmıştırlar.:S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık