Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seviye Kavramları

Bana göre yenerler,sana göre yenemezler.Arkadaş sormuş ben de cevap verdim.Herkesin fikri kendine o zaman
Koramirallerin haki seviyesi ve Rokushiki teknikleri , Jozunun Elmas+Haki sinden daha iyi olduğunu savunuyorsan birşey diyemem.
Ayriyetten Rokushiki tekniklerinin çok üstün olduğunu sanmıyorum :/
Bir Lucci veya bir Kaku değil .. (Tabi benim fikrimce )
Luffy'e göre kıyaslama yapmaman gerek.;) Bu seride kıyaslama pek olmuyor.
Crocodile , Miihawk'ı durdurabiliyor , Luffy - Crocodile yeniyor. İşin içinden çıkılmıyor :D
Ayriyetten vslerini incelersek Crocodile meyvesine son derece hakim. (küçümsenecek bir meyvede değil )

seviom bu konuları millet birbirine giriyor :D

seviye diye birşey yok. Ben hep bu bağlamda yorumlar atarım. Mesela kaptan en güçlüdür sözüne de hiç inanmam. Mesela marco muhtemelen şuan jozuların kaptanı. Ama bence jozu daha güçlü. Jozu saygısı sebebiyle Marconun kaptan olmasına karşı çıkmaz.
Güçten kastın amele gücüyse sana katılıyorum :)

beyler sci olunca görende kimse bunlara karışmıyor sancak adamlar yonkouların ve tüm korsanların otamatik düşmanı oluyor hatta korsanlar hükümet adına calıştıgı icin bu kişilerden daha cok nefret ediyordur,kabul edelimki denizlerde korsanlar denizcilerden daha tehlikeli
adamları korkak yapmışınızda mesala dof adam yeni dünyada resmen bütün yonkoulara düşmanlık ilan etmiş ve bir adayı yönetiyor digerleri gibi yonkouların ezik gemilerine saldırıp kacmıyor eger yonkoularla gizli anlaşması yoksa büyük bir olay bence
doflamingo her ne kadar önemini ve kendisine büyük bir arc ayrılacagını önceden görsemde,forumda cok abartılır oldu.dof-samanın kendi adasında yeni dünyada takılması onu hiçbirsey yapmaz.yonko seviyesinede cıkarmaz.sadece diger shiclerden daha vizyon sahibi ve cesaretli oldugunu gösterir.hesap et medet umdugu adam crocodile,diyorki gel beraber calısalım.bu neyi hatırlattı bana biliyormusn ?

lawın luffye gel beraber yonko haklayalım demesini,tabi kidd,apoo ve hawkinsinde birlik olmasını.eger ki sen shanksın tayfasıyla gelip dresrosada tas üstünde tas,bas üstünde bas bırakmıyacagına inanmıyorsan ortada bir tuhaflık var demektir.adam tayfasıyla gelip,sonradan yonko tayfası olan teachi,ve cok methettigin dof dahil bir sürü adam ve denizci gücü varken herkese posta koyup savas bitirdi.sen bir shicbukaiden korktuklarınımı sanıyorsun yonkouların.sadece wb saldırcam dedi diye hem kaidou hem shanks kendini ortaya attı,muhtemelen yonkolarda dengeyi korumaya calısıyor acein yakalanması ve halka acık idam edilmesi gibi istisnai bir kıskırtma olmadıgı sürece.

sonra su gemilere saldırma olayı;ya sinek aslana gelip konsa ne olur.hırlamasına bile gerek yok kuyrugunu sallar,onla vurmaya calısır.iki tane gemisini batırmak cesaret degil.kidd bile ilk geldigind eyeni dünyada adam yenip bir adada konakladı o ada benim dese yonkolarında hiçbiri sahiplenmese yonko ayarındamı olucaktı bu adam.bari su shiclerin yonkolardan gücsüz oldugunu kabul edin arkadas kac tane argüman var seride bunla ilgili :D

dipnot;shicbukailere karısma olayıda su,cogu grand lineda takılıyor ve bir cok caylak korsan onların gücünü asamadıgı için baslarda yeniliyor,yada savasmadan yoluna devam ediyor.ace gibi aa shicbukai demek saldırayım yeneyim ödülüm artsın diyecek yada luffy gibi vurdumu göge postalıcak d.lerden seride pek yok.kalan güclü korsanlarda yeni dünyada takılıyor.hesap edin shicbukailer haric grand linedaki en güclü korsanlar novalar :D

Belki yeri burası değil ama yeri gelmişken söyleyeyim :) flamingo bir ynkou ile anlaşma yapmış olabilir ve lawın luffye indirelim dediği de aynısı olabilir.

Belki yeri burası değil ama yeri gelmişken söyleyeyim :) flamingo bir ynkou ile anlaşma yapmış olabilir ve lawın luffye indirelim dediği de aynısı olabilir.
linlinin cılgın karakteriyle,dofun ki örtüsüyor,iş birligi içinde cıkarlarsa ve e.oda doftan olayı linline baglarsa cidden dehset olur :D sonucta law eski tayfasından dofun ve bu sözü cok düsündürücü.diyorki''yeni dünyada hayatta kalmak için ya yonkolarla beraber olursun yada onlara karsı ittfak kurarsın.''yani dof tamam kendini hükümete dayamıs ama bir yonko geldi diye yüzbin denizci cagırdılar,wgye güvenilmezki,dof cok zeki adam,üstelik cesar paso şeker arastırıyor,belkide linlinin yerinde gözü var hersey olabilir muhtemelen böyle birsey cıkar:flaugh:

doflamingo her ne kadar önemini ve kendisine büyük bir arc ayrılacagını önceden görsemde,forumda cok abartılır oldu.dof-samanın kendi adasında yeni dünyada takılması onu hiçbirsey yapmaz.yonko seviyesinede cıkarmaz.sadece diger shiclerden daha vizyon sahibi ve cesaretli oldugunu gösterir.hesap et medet umdugu adam crocodile,diyorki gel beraber calısalım.bu neyi hatırlattı bana biliyormusn ?

lawın luffye gel beraber yonko haklayalım demesini,tabi kidd,apoo ve hawkinsinde birlik olmasını.eger ki sen shanksın tayfasıyla gelip dresrosada tas üstünde tas,bas üstünde bas bırakmıyacagına inanmıyorsan ortada bir tuhaflık var demektir.adam tayfasıyla gelip,sonradan yonko tayfası olan teachi,ve cok methettigin dof dahil bir sürü adam ve denizci gücü varken herkese posta koyup savas bitirdi.sen bir shicbukaiden korktuklarınımı sanıyorsun yonkouların.sadece wb saldırcam dedi diye hem kaidou hem shanks kendini ortaya attı,muhtemelen yonkolarda dengeyi korumaya calısıyor acein yakalanması ve halka acık idam edilmesi gibi istisnai bir kıskırtma olmadıgı sürece.

sonra su gemilere saldırma olayı;ya sinek aslana gelip konsa ne olur.hırlamasına bile gerek yok kuyrugunu sallar,onla vurmaya calısır.iki tane gemisini batırmak cesaret degil.kidd bile ilk geldigind eyeni dünyada adam yenip bir adada konakladı o ada benim dese yonkolarında hiçbiri sahiplenmese yonko ayarındamı olucaktı bu adam.bari su shiclerin yonkolardan gücsüz oldugunu kabul edin arkadas kac tane argüman var seride bunla ilgili :D

dipnot;shicbukailere karısma olayıda su,cogu grand lineda takılıyor ve bir cok caylak korsan onların gücünü asamadıgı için baslarda yeniliyor,yada savasmadan yoluna devam ediyor.ace gibi aa shicbukai demek saldırayım yeneyim ödülüm artsın diyecek yada luffy gibi vurdumu göge postalıcak d.lerden seride pek yok.kalan güclü korsanlarda yeni dünyada takılıyor.hesap edin shicbukailer haric grand linedaki en güclü korsanlar novalar :D
dragon buğün sana ayar oldum söylemeyi düşündüğüm herşeyi söylüyorsun normalde ayar olmam desteklerim ama bu kadar güzel konuda bari yapma mesajlarını kısa tut bende seni tekrar etmeyada sadece detek mesajı dışında bir şey yapıyım ikidir diyorum lütfen banada laf bırak:ehe: (not: sen benim dediğime bakma devam et ben senin kadar iyi ifade edemiyorum:D)

linlinin cılgın karakteriyle,dofun ki örtüsüyor,iş birligi içinde cıkarlarsa ve e.oda doftan olayı linline baglarsa cidden dehset olur :D sonucta law eski tayfasından dofun ve bu sözü cok düsündürücü.diyorki''yeni dünyada hayatta kalmak için ya yonkolarla beraber olursun yada onlara karsı ittfak kurarsın.''yani dof tamam kendini hükümete dayamıs ama bir yonko geldi diye yüzbin denizci cagırdılar,wgye güvenilmezki,dof cok zeki adam,üstelik cesar paso şeker arastırıyor,belkide linlinin yerinde gözü var hersey olabilir muhtemelen böyle birsey cıkar:flaugh:
O söz aklıma geldi ve böyle düşündüm bende. Law ona istinaden mi söyledi tabi bilemeyiz de. Ama bir de şu var adam acayip karıştırdı kafamızı. Onla mı bunla mı dövüşücekler derken bir sürü hedef oldu. Bunları biraraya getirmesi abes olmaz heralde.

WB dünyanın en güçlü adamı zaten açıklanmış kesin birşey sen diyorsun ki diğer yonkoular eşittir WB'e, iyi herşeyde onu örnek göster, bende sana BB WB'i öldürdü derim öyle yada böyle aynı kapıya çıktı mı çıkmadı mı alsana shichi yonkou öldürdü?

Bariz kalıplaşmış bir adamı öne atmak örnek değil o adamı yenecek biri yok seride sizin dediğiniz o yonkoularda dahil.

Shanks'ın güçlü olduğunu nasıl kanıtlayacaksın Mihawk'tan ?
Bende yazdığım konuya örnek olarak hiç amacım ve huyum olmadan diyorum Shanks bu Mihawk'ı yenmiş mi zamanında?
Dof neden Shanks'tan güçsüz kanıtla bakalım kendin diyorsun kanıtlarım diye?
Bu düşünce mantığınızı çözemiyorum.
Wb "Dünyanın en güçlü adamı " denilince rakipsiz oluyor.
Mihawk " Dünyanın en iyi Kılıç ustası " denilince rakibi oluyor hatta yenilebiliyor :D
Böyle devam edin :/

Mihawk " Dünyanın en iyi Kılıç ustası " denilince rakibi oluyor hatta yenilebiliyor :D
Onu ben demiyorum hatta aksine Mİhawk'ında rakipsiz olduğunu söylüyorum mesajı yanlış anlamışsın.

Şükür ya.Mihawk kılıç ustaları arasında rakipsiz bunada kimsenin itirazı olmaz artık

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık