Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seviye Kavramları

herkes doldurmuş okuyana kadar canım çıktı:of: her neyse yazan herkesin ellerine sağlık forumda sıkıcı geçen 3-4 günün ardından 2 gündür sağlam konular yeniden gelmeye başladı konu tam tartışmalık:ehe: görüşümü söylicem ama ben bilgisayarı açıp siteye girene kadar @Dragon söylicem her şeyi söylemiş ama ben yinede bir kaç cümle söyliyeyim evet belirli seviyeler var ama seviyelerin kendi arasında aynı olduğu söylenemez her yonkounun bir olmadığı gibi her schi ve her amiralde bir değil ama thor kardeşim uğraşmış yazmış mihawkın vs lerinin çoğunu seneryoya bağlamış tamamen katıldığım bir konu(vista hariç) ama WB - akainu vs sinin seneryo icabı başta denk gittiğinin üzerinde durmamış yada belirtme gereği duymamış, bu adamları denk dövüştürmek için tabiri cağizse Oda biyerini yırtmış ama mihawkta pek uğraşmadan direk önlerine atmış mihawkın ki seneryoysa WB nin kinin ne? diğeceğim o ki schiler yonkou olamayan yada olamayacağını bilip hiç uğraşmayan devletle anlaşma yapmak işlerine gelen adamlar(belkide şuan gücü yetmediği için ileriiiiiiiiiiide yonkouya kafa tutcak seviyeye gelene kadar devleti kullanan ama özellikle belirtiyorum ileriiiiiiiide) bunun aksini söyleyen hiçbir zaman anlamıcam oda beni anlamıcak yine konudan saptım neyse thor'a çok teşekkür ederim farklı görüştede olsak böyle bir konuyu siteye kazandırdığı için:D

Luffy ana karakter+ Shikiyi yenmiş adam. Shikiyi yendiğine göre Marinefordu yıkmalıydı ?
Crocodile vs'sinde kaç defa torpil.avi aldığını gördük uzatmayalım bu Crocodile vs Luffy olayını :/
Bana göre yenerler,sana göre yenemezler.Arkadaş sormuş ben de cevap verdim.Herkesin fikri kendine o zaman

Genel anlamda dedim arkadaş sonuna da ekledim istisnaları saymazsak diye hemen bir vs çıkarmayın lütfen.

Öncelikle bu soruyu yazımı okuyup soruyorsan fikrimi almak için soruyorsun anlamı çıkıyor
Doflamingo'nun bir Amiral yenememesi için sebebim yok(bakın yener demiyorum ama yenmemesi için şu anda bir gösterge yok yazımda da bunu söyledim zaten) Moria'a nın da bir koramirale, istisnadan kastın nedir bilmiyorum.

Ayrıca bir konuya da açıklık getireyim Akainu Jinbei arasında geçen konuşma sanki farklı anlaşılmış Akainu bak ben amiralim sen lordsun ben senden güçlüyüm demiyor

''Jinbei eski bir shichibukai olarak benim gücümü ne kadar iyi kullandığımın bilincinde olmalısın ''diyor
Cümleyi senin için kurmadım. Sanırım alıntı yapmadan yazdığım için oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık