Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
Koltuğu elden gideceğini anlayınca, Luffy'e türlü türlü yalakalık yapmaya çalışan ama onu bile beceremeyen ve Luffy den; "Sen kimsin ben 3 saniye de hallederim" postasını yiyen... Babası yaşında ki Jinbe'yi bile kıskanan ve ezikler kralı olma yolunda emin adımlarla yürümeye devam eden bir gariban... artık bende ciddi ciddi haline üzülmeye başladım...

Koltuğu elden gideceğini anlayınca, Luffy'e türlü türlü yalakalık yapmaya çalışan ama onu bile beceremeyen ve Luffy den; "Sen kimsin ben 3 saniye de hallederim" postasını yiyen... Babası yaşında ki Jinbe'yi bile kıskanan ve ezikler kralı olma yolunda emin adımlarla yürümeye devam eden bir gariban... artık bende ciddi ciddi haline üzülmeye başladım...

Zoro Sanji'yi yenebilmenin hayalini kuray.

Wano sonunda da, seri sonunda da Yc2 olacak. Zoro da Yc1 olacak mantıken.

İkisi de yonko veya amiral tutacak seviyede olurlar. Hadi biraz daha zorlayalım, seri sonunda denk gidebilsinler.

Sanjiyi neden sevmiyorum
1. İnsanların hayallerine saygı göstermiyor. Hemçinin deniz kızları yüzünden kendi hayalinden bile vazgeçebilecek bir karaktere sahib.
. Sonradan biraz anlamaya başlıyor hakkını yiyemem.
2. Sapık olması.
3. Jinbeye kendini öldürmesini söylemesi.
4. En önemlisi ise Zoronun dövüşüne karışarak onun onuruna saygısızlık yapmasıdır.
Zoronun dövüşü ne alaka? Adam kaptanı için kalkıyor arkadaşları için kalkıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık