Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
Serinin en ciddi anlarından olan Zoro vs Mihawk kısmına troll sahne denmesine ne desek bilemedim yok artık.o_O
Bu şey demek ki Nami başlangıçta hırsızdı tayfayı kandırdı. Asla güvenilmez, sonrada yaptığı hiçbir şey bunu değiştirmez. Sanji o zamana kadar sadece hayatta kalmaya odaklanmış bir karakter. Luffy'den etkilenip öğreniyor bunu. Madde olarak yazmak bile başlı başına troll.

Jinbei'ye öldür diyor olması da yanlış hatırlamıyorsam o sahne Arlong ile alakalıydı. Jinbe kendi sorumluluğunda ki birinin kontrolünü kaybedip Nami'nin tüm hayatı boyunca acı çekmesine yol açmış. Ciddi olmasa bile Jinbe'ye tepki gösterilmesi bir durum bu. Onurdan bahsediliyorsa orada hamsi tava olmalıydı.

Bu şey demek ki Nami başlangıçta hırsızdı tayfayı kandırdı. Asla güvenilmez, sonrada yaptığı hiçbir şey bunu değiştirmez. Sanji o zamana kadar sadece hayatta kalmaya odaklanmış bir karakter. Luffy'den etkilenip öğreniyor bunu. Madde olarak yazmak bile başlı başına troll.
İlk maddeden Sanji gömülmüyor zaten.Sadece irade olarak Luffy ve Zoro etmediği söyleniyor tartışmalarda o kadar.O lafı etmesinde bir problem yok kişilik olarak.

İlk maddeden Sanji gömülmüyor zaten.Sadece irade olarak Luffy ve Zoro etmediği söyleniyor tartışmalarda o kadar.O lafı etmesinde bir problem yok kişilik olarak.
"insanların hayallerine saygı göstermiyor." bu gayet bana gömme denemesi geldi ama. Karakterin ilk çıktığı arcta yaptıklarını aşamamakta cidden sağlam azim gerektiriyor.

Queen diğer katlara giden bütün yollları kapadı yani luffy'ler onun bulunduğu kata geldiğin de bir şeyler olacak sanji vs queen olma ihtimalini yüksek görüyorum üstlik sanji suit sayesnde queen'in mermilerinden korunabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık