Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
Komediden öteye geçmeyen bir rekabet... Hiçbir zaman ciddi bir sahne de dövüşmüşlükleri yok... çünkü iş ciddiye binerse Zoro ezer... :d
Zaten kolay kolay ciddi dövüşe girmezler, ikisi aynı tayfadan. Ama inşallah girerler diyorum çünkü inancım ikisinden biri öyle kolayca öbürüne üstünlük kuramaz böyle bir dövüşte. Ve o sayıdan sonra Zorocu'ların yüzleri görmeye değer olur.

Banın açılır açılmaz bu konuya yazacak motivasyona nasıl sahip olabiliyorsun lan ayaklı nefret?
Buraya yazmam için herhangi bir motivasyona ihtiyacım yok yav...Zira Sanji o kadar değerli bir karakter değil... :d

Zaten kolay kolay ciddi dövüşe girmezler, ikisi aynı tayfadan. Ama inşallah girerler diyorum çünkü inancım ikisinden biri öyle kolayca öbürüne üstünlük kuramaz böyle bir dövüşte. Ve o sayıdan sonra Zorocu'ların yüzleri görmeye değer olur.
Sanji hiçbir zaman Bir Zoro ve Luffy etmez ve etmeyecekte... :d

İmkanın olsa her dilde beddua edeceksin lan bu nefretin geçmişinde büyük bir sevgi yatıyor belli
Aslında bir nefret yok... can sıkıntısından laf atıyorum... adam gömülmek için yaratılmış... :d

Luffy, Zoro da etmeyecek.
edit: allah söyletti heralde Zoro da Luffy etmeyecek diyecektim. :D
Hahaha fark ettim... :d

Onu Wano sonu göreceğiz... eğer etmezse etmez deriz ne olacak... Zoro babamın oğlu değil sonuçta... :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık