Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji, Roronoa Zoro'nun Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı ?

• Kullanılan toplam oy
    131
Ortaya çıktığı zaman tabi alır da aynı şartlar olunca almasını zor görüyorum Pica'yı. Daz Bones mevzusu ise dediğin gibi o arc neler yapabilirdi tam kestiremiyorum.

Ben Kaku'nun saldırı gücünü daha yüksek diye hatırlıyorum. Hatta Sanji kuleyi mi yıkacaklar diyordu o dövüş için. Dediğin gibi büyük ihtimal alırdı ama Jyabura'dan daha çok zorlanırdı. Jyabura dediğimiz karakter katıksız malın tekiydi :/
Kutu şekline geçip savunmasını zirveye çıkarıyordu.

Mal olsa da bazı şeylerde Kakudan daha iyi bir adamdı.Mesela Lucci gibi bir dahi bile hareketli tekkai yapamıyordu.

Mr1'i Zoro'dan başka kimse alamazdı. Onu geç :D Kumayı da alamazdı. Moneti de alamazdı kız olduğu için. Kaku ve ohm'u da alamazdı. Ohm yanına yaklaştırmıyordu. Zoro bile yaklaşamadı. Uzaktan kesti. Sanji de zaten başka bir rahibi anca luffy ile yendi. Diğer alayını alır. Hawkins ve picayı da alır.

Şimdi fark ettim de Pika sanırım taşın içindeyken gözlem haki ile de tespit edilemiyor. Zoro hareket eden taştan anlıyordu nerede olduğunu. Bu adam taşı özümsüyor komple. Yani taşın içinde morley gibi bir oda açıp yürümüyor. Komple taş oluyor ve kendini komple yok ediyor olabilir. Aksi halde Zoro bunu tespit edecek kadar gözlem hakiye sahip. Keza luffy de sahip ama tespit edilmiyor. Luffynin pikanın başına vurması tamamen normal. Biz de kavga etsek rakibin kafasına vururuz önce. Luffy haki ile tespit ettiği için değil dövüş refleksi olarak kafaya vuruyor. Zaten Zoro da diyor boşa uğraşma diye. Yerini tespit etmemiz gerekiyor falan. Bunu biri SBS'de sorsa daha iyi olur.

+ olarak Bence de Sanji, kakuyu alır ama sorun hasar verememesi değil. Hasar verir ama Kakunun işini bitirene kadar bir dünya kesilecek. Zoro gibi nasıl dayanacak? En basitincen kule kesen slashı nasıl durduracak?

Isimlerin çoğunu unutmuşum. Hepsini şıkkı olmalı. Üşendim.
Ohm'u falan alamaz bence. Arada Zoro'nun yenildikleri de var. Onları da alamaz bence. Zoro'nun dövüşleri dayanıklık üzerine olduğu için Sanji'ye ters bayağı. Hızıyla alabilecekleri sınırlı diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık