Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Baskın Kostümünü Kullanacak mı?

Sanji baskın kostümünü kullanacak mı?

• Kullanacak.

Kullanılan: 234 92.1%
  • Kullanmayacak.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kullanmasında beis yok. Ki ilk kullanım amacını da vicdan sahibi hiçbir insan abes göremez sanırım. Hamam sahnesini de takmıyorum açıkçası. Oda'nın bilinçli olarak Sanji'ye çizdiği sahne. Capon gençler seviyor diye çiziyorum şeklinde açıklaması varken Sanji'nin bu davranışını çok fazla takmıyorum açıkçası.

Ayrıca konuya sürekli kılıçzadelerin yazması da ilginç. Mangada Zoro sürekli Sanji'yi kıskanır, forumda sürekli kılıçzadeler Sanji'ye yüklenir...İlginç bir olay. :)

Şuana kadar galiba bir iki mesaj attım ama çoğu yorumu okumaya çalışırım. İnsanların ne düşündüklerini merak ederim genelde. Şunu söylemek istiyorum; insanlar sanjiyi kasıtlı ve taraflı bir şekilde ne kadar çok gömmeye çalıştıkça daha çok sevmeye başladım, ama zoro ya olan sevgimi de azaltamadılar sadece zoro fanlarının taraflı yorumlarını her yerde görmekten sıkıldım. Ve ben tüm tayfayı seviyorum

Aşırı yanlış bir örnek ve karşılaştırma.

Zoro tayfa için eğiliyor rakibine. Mihawkın sözüde malum zaten.

Ama Sanji de detaylar farklı. İlk başta giydiğinde; hadi arkadaşları için sözünü yuttu denildi ama hemen sonra adam aynı gücü hamamda Kadın röntgenlemek için kullanıyor. İlkinde sıkıntı yok ama ikincisi, Tükürdüğünü yalayıp yutmak ve onursuzluk ve ezikliktir. Bu güç bu adama geldiğinde beyimiz Ahkam kesiyordu, yok ben onlardan gelen bir şeyi kullanmam diye. Hadi Tayfa için güçlü olayım diyerek sözünü yuttun tamam sıkıntı yok ama biraz karakterli olsa işte, bu kostümü sadece dövüş için kullanır. Ama maalesef o karakter Sanji de yok.
Yanlış bir örnek değil doğru bir örnek. Sanji sonrasında kendi emeli için kullansa da yeminini bozma meselesi arkadaşlarını korumak, açığa çıkmamak ve köylüleri korumak. Zaten Zoro'nun secde etmesi ve Sanji'nin yeminini bozması burada birbirinden farklı değil. Lakin Sanji gibi bir sapığın böylesi bir gücü bu şekilde kullanmasına da şaşmamak lazım. Absalom'a demedi mi bu adam "sen benim hayallerimi çaldın" diye. Daha çocukken bu meyveyi elde etmek isteyen biri Sanji. Yaptığı eziklik mi evet eziklik ama bize ilk gösterildiğinden bu yana Sanji ile eline güç geçince kızları hamamda dikizleyen Sanji arasında bir fark yok. Yine de hamamda dikizleme yapan Sanji sayesinde kızlar yakalanmaktan kurtarıldılar. Yaptığı sapıklık bile işe yaradı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık