Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Baskın Kostümünü Kullanacak mı?

Sanji baskın kostümünü kullanacak mı?

• Kullanacak.

Kullanılan: 234 92.1%
  • Kullanmayacak.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji, hamama neden gitti? Kostümü neden giydi? Atar mısın bana o sahneleri. Hangi mangaları okuduğumuzu karşılaştıralım.
Dediği doğru. Yetenekten haberi yoktu. İlk gizlenmek için giydi. Görünmez olunca aklı hamama kaydı sapığın. :D

Arc öncesi asla giymem olayını tartışıyorsanız orasına bir şey diyemem. E.Oda'nın ara ara yaptığı şeyler. :fool:

Dediği doğru. Yetenekten haberi yoktu. İlk gizlenmek için giydi. Görünmez olunca aklı hamama kaydı sapığın. :D

Arc öncesi asla giymem olayını tartışıyorsanız orasına bir şey diyemem. E.Oda'nın ara ara yaptığı şeyler. :fool:
Hayır, ben hamama gitmek için o kostümü kullanmasından bahsediyorum. Arc öncesiyle falan işim yok. Her türlü kullanacaktı zaten.
Hamama,hayalini gerçekleştirmeye :D
Kostümü, kimliğini açığa çıkarmamak için giydi
Yani? Bu dediklerin Sanji'nin yaptığını aklar mı?

Hayır, ben hamama gitmek için o kostümü kullanmasından bahsediyorum. Arc öncesiyle falan işim yok. Her türlü kullanacaktı zaten.

Yani? Bu dediklerin Sanji'nin yaptığını aklar mı?
Bepoların işkence gördüğünü bilerek hamama gitmesini yanlış buluyorum. Şu nefsine destur çektirmesini bilmesi gerek. Nami'de kızmıştı bu yüzden. Böyle bir şey varken senin burada ne işin var diye.

Bepoların işkence gördüğünü bilerek hamama gitmesini yanlış buluyorum. Şu nefsine destur çektirmesini bilmesi gerek. Nami'de kızmıştı bu yüzden. Böyle bir şey varken senin burada ne işin var diye.
Sanji üzerine çok konuşmak istemiyorum aslında. Zoro'nun, Mihawk olayı ile kıyaslanınca tepki vermemek olmazdı. O yüzden yazdım. Yoksa çok umursamıyorum. :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık